• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-3484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق اصناف زنجان اعلام کرد:

ادغام اتحادیه آرایشگران مردانه با اتحادیه همگن


رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: در صورت نبود نماینده، اتحادیه آرایشگران مردانه با اتحادیه همگن ادغام می‌شود.


سیدمحمود موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: انتخابات هر اتحادیه به صورت هر چهار سال یک‌بار برگزار و در همین راستا هیئت اجرایی موظف به آماده‌سازی انتخابات می‌شود و به زودی در استان شاهد برگزاری انتخابات اتحادیه هتل‌داران خواهیم بود تا تکلیف رئیس آن مشخص شود.


این مسئول ادامه داد: البته تاکنون انتخابات چند اتحادیه نیز برگزار شده است که از جمله آن   اتحادیه دوزندگان لباس زنانه و مردانه است که باهم ادغام شدند.


وی افزود: اتحادیه آرایشگران مردانه نیز به علت اینکه نمایندگان خود را معرفی نکرده است، از این پس به عنوان رسته‌ای از اتحادیه خرازان  و یا لوازم آرایشی و بهداشتی فروشان فعالیت خواهد کرد.


موسوی تصریح کرد: البته به علت وضعیت مالی موجود در اتحادیه لوازم آرایشی و بهداشتی فروشان، این اتحادیه نیز با اتحادیه خرازان ادغام شده است.


رئیس اتاق اصناف زنجان به بند قانونی موجود در این رابطه اشاره کرد و یادآور شد: هر کدام از اتحادیه‌های صنفی ضوابط خاص خودشان را دارند و هر چه زودتر باید اتحادیه‌های همگن و هم‌رسته یک کاسه شوند، یعنی در صورت عدم معرفی نمایندگان باید کار ادغام صورت گیرد.


وی از آغاز طرح ساماندهی اصناف خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا اصنافی که بدون پروانه هستند شناسایی شده و ملزم به اخذ پروانه می‌شوند؛ چرا که اصناف دارای مجوز در قالب قانون فعالیت کرده و همه مالیات‌های مربوطه و ... را پرداخت می‌کنند و در واقع اصنافی که پرونده ندارند این هزینه‌ها را نداشته و از طرفی قادر نخواهند بود از مزایای مربوطه نیز استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: