• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1385-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در استان زنجان اعلام شد


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از اعلام مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در استان زنجان خبر داد و گفت: این مراسم روز یکشنبه 9:30 همزمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.


سیدسعید حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: امسال مراسم راهپیمایی 13 آبان با شور و حضور همیشگی مردم ولایی استان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.


وی افزود: مراسم راهپیمایی 13 آبان امسال روز یکشنبه ساعت 9.30 همزمان در زنجان و شهرستان‌های تابعه استان آغاز خواهد شد.


حسینی در ادامه به مسیرهای راهپیمایی اشاره کرد و گفت: مراسم راهپیمایی 13 آبان در زنجان از مسیر سبزه‌میدان به طرف میدان انقلاب، سخنران این مراسم سعید اوحدی، رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران خواهد بود.


وی در ادامه مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در شهرستان‌های تابعه استان اشاره کرد و گفت: این مراسم در شهرستان ابهر از مسیر از چهارراه امام حسین (ع) تا میدان انقلاب، شهرستان سلطانیه از مسیر مسجد فاطمه الزهرا (س) تا گلزار شهداء، شهرستان ایجرود از مسیر مقابل سپاه تا مصلی، شهرستان خدابنده از مسیر میدان شهدا تا مزار شهدا، شهرستان خرمدره از مسیر مسجد رسول الله (ص) تا مصلی، شهرستان طارم از مسیراز میدان امام علی (ع) تا مصلی نماز جمعه شهرستان ماه‌نشان از مسیر از سه راهی ینگجه تا مصلی حضرت امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: