• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-4291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره خبر داد:

ثبت و ساماندهی اطلاعات هنرجویان خرم‌دره در سامانه اوقات فراغت


سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره گفت: اطلاعات هنرجویان خرم‌دره در سامانه اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شد.


ایرج داوودبیگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، عنوان کرد: در پی استقبال نوجوانان و جوانان از کلاس‌های اوقات و فراغت تاکنون ١٣٠٠ نفر از هنرجویان شرکت کننده در پایگاه‌های اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شدند.


وی با اشاره به تعداد پایگاه‌های موجود در این شهرستان، تصریح کرد: تعداد پایگاه‌های زیر پوشش این اداره تعداد ٢٠ کانون فرهنگی و هنری مساجد روستایی و شهری و ٦ آموزشگاه فرهنگی و هنری و فرهنگسرای امام خمینی (ره) است.


این مسئول تصریح کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌دره علاوه بر تشکیل دوره‌های آموزشی فرهنگی و هنری برنامه متنوع مسابقات، اکران فیلم، اجرای تئاتر، کنسرت‌های موسیقی و اردوهای درون‌استانی و برون‌استانی را برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در نظر گرفته است.


داوودبیگی در ادامه تاکید کرد: فراغت نوجوانان و جوانان بسیار مهم است و استفاده صحیح از اوقات فراغت هم بر زندگی فرد و هم بر جامعه تأثیر مثبت خواهد داشت، به همین جهت غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه در ایام فراغت آنها از تحصیل، همواره عاملی بازدارنده برای پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی تلقی می‌شود و باید برنامه‌ریزی اصولی در این خصوص انجام پذیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: