• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-8914-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد:

اتخاذ تدابیر لازم برای خدمات‌رسانی مطلوب به قشر ضعیف جامعه


رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: خدمت‌رسانی مطلوب به قشر ضعیف جامعه با حذف بروکراسی‌های زاید اداری اتخاذ شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری‌کل استان زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در دیدار با مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان، افزود: فعالیت کارخانجات استان باید بر اساس میزان نیاز و ظرفیت استان در مدار تولید باشد.

 

وی تصریح کرد: باید تصمیمات موثری در جهت خدمت‌رسانی مطلوب به قشر ضعیف جامعه اتخاذ و همه تلاش‌ها در راستای بهبود وضعیت رفاهی این قشر از جامعه به کار گرفته شود.

 

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان اظهار کرد: در جهت خدمات مطلوب و سریع به مراجعان شایسته است به نحو مطلوبی بروکراسی‌های زاید اداری را حذف کنیم تا مراجعان جهت دریافت خدمات مورد نظر درگیر روند طولانی دریافت خدمات نشوند که در غیر این صورت نارضایتی بین مردم افزایش خواهد یافت.

 

وی همچنین ارائه خدمات در سازمان تامین‌اجتماعی استان زنجان به مردم را مطلوب توصیف کرد و گفت: در مجموع بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های خوبی در سطح استان برای ارائه خدمات به مردم استان وجود دارد که باید همه تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت موجود و ارتقای آن به کار ببندیم، به طوری که مراجعان به این مراکز که اکثرا قشر ضعیف جامعه هستند، بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای خدمات مطلوب‌شان را دریافت کنند.

 

این مقام عالی قضایی استان با بیان اینکه افزایش خدمات درمانی و رفاهی برای بازنشسته‌ها را امری ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: بیشتر افراد بعد از سی سال خدمت که بازنشسته می‌شوند، برخی هزینه‌ها از جمله هزینه‌های درمانی دامن‌گیرشان می‌شود که با توجه به پایین بودن حقوق بازنشستگی توانایی پرداخت هزینه‌ها را ندارند که تأمین‌اجتماعی می‌تواند در این زمینه گام‌های موثری بردارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: