• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-2488-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رقابت‌های ووشو قهرمانی بزرگسالان کشور؛

تالوکاران زنجانی صاحب 4 مدال شدند


تالوکاران زنجانی اعزامی به رقابت‌های ووشو قهرمانی بزرگسالان کشور، صاحب 4 مدال ارزشمند طلا، نقره و برنز شدند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در رقابت‌های ووشو قهرمانی بزرگسالان کشور و در بخش تالو این مسابقات که به میزبانی سالن شش‌هزار نفری حسین رضازاده اردبیل برگزار شد، ورزشکاران زنجانی در فرم‌های مختلف صاحب 4 مدال طلا، نقره و برنز شدند.

 

در فرم «چانگ‌چوان» این رقابت‌ها، سیدمحمد حسینی تالوکار ارزنده زنجانی توانست با کسب بیشترین امتیاز عنوان نخست را از آن خود کرده و به مدال طلا دست یابد. رضا خلف‌زاده از تهران الف جایگاه دوم را در این بخش از آن خود کرد و طاها بدیعی از قزوین نیز به مقام سومی رسید.

 

در فرم «دائوشو» این مسابقات، سیدمحمد حسینی از زنجان بار دیگر خوش درخشید و این‌بار با قرار گرفتن در جایگاه دوم، مدال نقره را برای کاروان ورزشی زنجان به ارمغان آورد. مدال طلای این فرم به فاتح حیدریان از کردستان رسید و امیرمحمد رضایی از خراسان‌رضوی با قرار گرفتن در جایگاه سوم، صاحب گردن‌آویز برنز شد.

 

در فرم «جین‌شو»، توحید هدایت‌پور به‌عنوان یکی دیگر از تالوکاران زنجانی توانست دومین مدال نقره را برای کاروان ووشو زنجان به ارمغان بیاورد. در این بخش بهروز بخشی‌زاده از خوزستان به مدال طلا دست یافت و امین قربانی‌پور از قم حائز رتبه سوم و مدال برنز شد.

 

درخشش زنجانی‌ها در این دوره از مسابقات ادامه داشت، به طوری که در فرم «گوئن‌شو» سیدمحمدحسینی از زنجان بار دیگر صاحب مدال شد و این‌بار نشان برنز را با قرار گرفتن در جایگاه سوم از آن خود کرد. در این بخش امیر محمدرضایی از خراسان‌رضوی عنوان نخست را به دست آورد و فاتح حیدریان از کردستان نیز در جایگاه دوم ایستاد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: