• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9114-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان خبر داد:

اختصاص 830 میلیون تومان اعتبار برای ایجاد کسب و کار جوانان


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از اختصاص 830 میلیون تومان اعتبار جهت ایجاد کسب و کار و اشتغال پایدار جوانان استان خبر داد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خلیلی در ستاد ساماندهی امور جوانان، اظهار کرد: طی سه ماه اخیر 18 عنوان طرح کسب و کار استانی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای حدود 100 نفر جوان جویای کار، همچنین 9 طرح ملی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای حدود 100 نفر تصویب شده است.


این مسئول ادامه داد: تجهیز شرکت زمین معدن طارم جهت توسعه مطالعات اکتشافی معدن آب پسماند، راه‌اندازی کارگاه لباس عروس و سفره عقد جهت اتصال به شبکه ازدواج استان، ایجاد گلخانه آلوئه‌ورا به شیوه نوین، راه‌اندازی کارگاه تولید پوشاک ایرانی و راه‌اندازی مرکز تخصصی دیاگ خودروهای سبک و سنگین از جمله طرح‌های استانی است.

 

وی افزود: با توجه به اتمام اعتبار تخصیص یافته جهت اجرای قرارداد بین صندوق کارآفرین استان و اداره‌کل ورزش و جوانان، مقرر شد که وزارت ورزش و جوانان 10 میلیارد ریال از سرریز اعتبارات سایر استان‌ها به استان زنجان اختصاص دهد.

 

خلیلی تصریح کرد: علاوه بر این، جهت اجرای برنامه شتاب‌دهی در استان 3500 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است؛ در واقع جریان استارتاپی کشور یک حرکت ارزش‌آفرین کاملا ایرانی است و هدف اصلی برنامه شتاب‌دهی این است که مثال‌های موفق استارتاپی ایران را بیشتر کرده و به صدها برند ایرانی برساند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان خاطرنشان کرد: احداث تولیدی ظروف سرامیک و لعابی دست‌ساز برای اولین بار در زنجان، تفکیک پسماند از مبدا در شهر زنجان، تولید، فرآوری و بسته‌بندی ادویه‌جات و گیاهان دارویی، توسعه مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده، همچنین تولید، فرآوری و بسته‌بندی میوه و سبزی‌جات خشک و تازه، سالاد میوه، پودر میوه و صیفی‌جات از جمله طرح‌های ملی مورد حمایت به شمار می‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: