• چهارشنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9714-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب خبر داد:

اضافه شدن قطارهای فوق‌العاده برای تعطیلات پایان ماه صفر


مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب گفت: برای خدمات‌رسانی به مسافران، قطارهای فوق‌العاده در مسیر زنجان – مشهد و زنجان - تهران برای تعطیلات آخر صفر در نظر گرفته شده است.


علی خدایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به دلیل استقبال مردم برای حضور در مشهد مقدس به مناسبت شهادت امام رضا (ع)، با درخواست از تهران قطار فوق‌العاده‌ای برای مسیر زنجان – مشهد در نظر گرفته شد.


وی با اشاره به اینکه این قطار با ظرفیت جابه‌جایی 650 مسافر، در ساعت 22:40 روز 13 آبان‌ماه از زنجان به سمت مشهد حرکت کرد، افزود: این قطار در ساعت 2 بامداد 19 آبان‌ماه از مشهد به زنجان باز می‌گردد.


مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب ادامه داد: قطار دیگری نیز 30 بامداد شب 14 آبان‌ماه زنجان را به مقصد مشهد ترک کرد و 17 آبان‌ماه در ساعت 23:40 به زنجان عزیمت می‌کند. ضمن اینکه روزانه 2 رام قطار رفت و 2 رام قطار برگشت زنجان – مشهد داریم.


این مسئول با اشاره به اینکه برخی از اتوبوس‌ها برای جابه‌جایی زائران اربعین به‌کارگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: به همین منظور برای انتقال مسافرانی که امکان استفاده از حمل و نقل جاده‌ای را ندارند، قطار فوق‌العاده‌ای برای مسیر زنجان – تهران طی روزهای 16، 17 و 18 آبان‌ماه تعبیه شده است.


خدایی ادامه داد: این قطار از 16 آبان‌ماه از ساعت 6:30 از زنجان حرکت و ساعت 14 از تهران حرکت می‌کند و قطار دیگری نیز قرار است عصر از زنجان به تهران حرکت کند.


وی یادآور شد: علاوه بر این قطار فوق‌العاده، ریل‌باس هم داریم که همه روزه در ساعت 00:25 از تهران عازم زنجان می‌شود و در ساعت 19:05 به تهران می‌رود که ظرفیت جایه‌جایی 320 نفر را دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: