• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-1087-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف در زنجان


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، از تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان زنجان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری از تالیف 1000 جلدی کتاب حجاب و عفاف توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان زنجان خبر داد.

 

وی با بیان اشاره به اهداف تالیف و چاپ این کتاب، گفت: با توجه به اینکه حجاب و عفاف یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروزی حوزه فرهنگ دینی در جامعه ما حتی جامعه جهانی است، از این رو توجه به این موضوع و تبیین حجاب برتر و کامل از سوی دستگاه‌ها و شخصیت‌های متولی امور دینی انتظار می‌رود، لذا یکی از مهم‌ترین اهداف تالیف و چاپ این کتاب تبیین چرایی حجاب و معرفی الگوی برتر حجاب و عفاف در جامعه خواهد بود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به فعالیت‌های آشکار دشمن برای نابودی حجاب در جامعه، افزود: دیگر دشمن بی‌پروا و آشکارا حمله‌های خود را یکی پس از دیگری به معقوله حجاب و عفاف آغاز کرده است. او به خوبی می‌داند که با کاهش رعایت حجاب می‌تواند روابط نامشروع و ناسالم را در جامعه گسترش داده و در قبل آن خانواده این نظام کوچک اجتماعی را از هم بپاشد و در جامعه‌ای که خانواده کارآیی خود را از دست دهد نباید انتظار تعالی فردی و اجتماعی در همه زمنیه‌ها را از آن جامعه داشت.

 

صفی‌یاری با بیان اینکه این کتاب در دست تالیف است، عنوان کرد: در تلاشیم که به امید خدا در دهه‌فجر انقلاب اسلامی از این کتاب رونمایی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: