• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-5091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان ابهر:

کتاب نخواندن؛ آفتی که گریبان جامعه را گرفته است


فرماندار شهرستان ابهر گفت: گسترش استفاده از اینترنت باعث افزایش کپی در مقالات و پایان‌نامه‌ها شده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی حیدری در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم موبایل‌ها جای کتاب‌ها را بگیرد، اظهار کرد: همه ما به سهم خود باید تلاش کنیم مردم را به سمت مطالعه تشویق کنیم.


وی با بیان اینکه گسترش استفاده از اینترنت سبب گسترش کپی در مقالات و پایان‌نامه‌ها شده است، تاکید کرد: بسیاری از دانشجویان ما در پایان‌نامه‌های خود بدون اینکه مطلب پایان‌نامه را به خوبی خوانده باشند، تنها به کپی موارد اکتفا می‌کنند.


فرماندار شهرستان ابهر با تاکید بر اینکه سرانه مطالعه یکی از شاخص‌ها در سنجش توسعه محسوب می‌شود، تصریح کرد: متاسفانه کتاب نخواندن آفتی است که گریبان‌گیر همه ما شده است.


این مسئول با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی در تعامل با هم نباید تنها به انتفاع خود فکر کنند، افزود: باید از نگاه درون‌بخشی در ادارات پرهیز شود.


وی با اشاره به کلنگ‌زنی کتابخانه مرکزی شهرستان ابهر، تصریح کرد: اگر همه مسئولان همت به خرج دهند این کتابخانه تا دهه‌فجر سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.


حیدری با اشاره به جریانات به وجود آمده در فضای مجازی مبنی بر تغییرات در فرمانداری شهرستان ابهر، تصریح کرد: انتصابم به عنوان فرماندار شهرستان لاهیجان و رفتنم از ابهر فعلا در حد شایعه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: