• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-3985-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان تاکید کرد:

لزوم چابک‌سازی تیم اقتصادی استان


استاندار زنجان گفت: تیم اقتصادی استان باید چابک شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید زنجان، اظهار کرد: زنجان مهد غواصان دریادل، غیرت، شجاعت و صداقت است. با وجود اینکه زنجان نفت ندارد ولی مردم شجاعی دارد.

 

این مسئول ادامه داد: استان زنجان ۲۹۴۵ شهید، بیش از ۶۰۰۰ آزاده و ۵۵۹ آزاده تقدیم وطن کرده‌اند و نشان داده‌اند که آنچه از دست‌شان آمده تقدیم انقلاب کرده است.

 

وی از زحمات استاندار سابق مهندس درویش‌امیری تشکر کرد و افزود: کشور در جایگاهی قرار دارد که باید در مقابل استکبار بایستد و همه کارها باید نقشه راه داشته باشد تا در حد شعار باقی نماند.

 

حقیقی تصریح کرد: در گذشته با صنعت و دانشگاه ارتباط داشتم و در حال حاضر اگر می‌خواهیم اقتصاد و اشتغال را زنده کنیم. باید به معنای واقعی تیم اقتصادی استان چابک شود و در این مسیر باید از تسهیلات و تبصره‌های موجود استفاده کنیم.

 

استاندار زنجان با اشاره به بودجه ۱۵۰۰ میلیارد تومان تهاتر، یادآور شد: باید تسهیلات به درستی هزینه شود و در حال حاضر کار مهم، زنده کردن بودجه‌ها است. همچنین در حوزه عمرانی، پروژه‌ها اولویت‌بندی و سپس واگذار شود و تصمیمات و مصوبات دولت باید پیگیری و عملیاتی شود و در حوزه اجتماعی و امنیتی اتحاد و وحدت همه گروه‌ها تقویت شود.

 

وی خاطرنشان کرد: شعار ندهیم که جوانان فرصت و ثروت هستند، بلکه باید به این مهم عمل کنیم. از سوی دیگر باید بانوان و افراد شایسته در دستگاه‌ها و بخش‌های مدیریتی به کار گرفته شوند.

 

حقیقی بر ارتباط مناسب با رسانه تاکید و خاطرنشان ‌کرد: تعامل و ارتباط مناسبی باید با رسانه‌ها برقرار شود و این تعامل برای ایجاد بستر امنیت در کشور و استان مصلحت است و باید همه بر آن تمکین کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: