• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-8891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

انجام سالانه بیش از 4000 عمل جراحی در بیمارستان امید ابهر


رئیس بیمارستان امید ابهر گفت: در طول سال بیش از 4000  عمل جراحی در تخصص‌های مختلف در بیمارستان امید ابهر انجام می‌شود.


احمد یوسفی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به انتقادات وارد شده توسط یکی از شهروندان از بیمارستان امید در یکی از کانال‌های خبری ابهر، اظهار کرد: انتظار می‌رود مدیران این کانال‌ها پیش از درج مطالب به ویژه اظهارات مسئولان به نقل از افراد دیگر، حتما تاییدیه و صحت آن را از مسئولان یا نهادهای مربوطه اخذ کنند تا در این برهه حساس جامعه و شرایط ایجاد شده برای کشور توسط استکبار جهانی، ناخواسته موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نکرده باشیم.


وی با اشاره به نقل قول مراجعه کننده مبنی بر مشکل مالی در تعمیر دستگاه لاپاراسکوپ، تصریح کرد: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.


این مسئول با بیان اینکه ایراد فنی دستگاه‌های پزشکی در مراکز درمانی امری متداول است که قاعدتا با تمهیدات لازم در کمترین زمان برطرف می‌شود، ادامه داد: در مورد دستگاه لاپاراسکوپ بیمارستان امید نیز مشکل فنی ایجاد شده بلافاصله بعد از تعطیلات ماه صفر برطرف شد و هم‌اکنون در حال بهره‌برداری توسط جراحان بیمارستان امید است.


وی تصریح کرد: متاسفانه علی‌رغم اینکه توضیحات کامل در مورد روند درمانی توسط پرستاران بخش، مسئول بخش، پزشک معالج و ریاست بیمارستان به این بیمار و همراهان وی ارائه شده بیمار به دلیل اضطراب و استرس بیش از حد و عدم اعتماد به خدمت‌گزاران خود در بیمارستان امید برداشت ناصحیح از وضعیت موجود داشته و نهایتا دچار قضاوت نادرست شده است.


این مسئول تاکید کرد: برای انجام جراحی‌های اورژانسی، نیازی به وجود این دستگاه نیست و جراحی‌های اورژانسی و بسیاری از اعمال جراحی دیگر بدون لاپاراسکوپ انجام می‌شود.


وی با اشاره به اینکه بیمارستان امید افتخار دارد که اولین بیمارستان منطقه است که از لاپاراسکوپ برای جراحی‌ها استفاده می‌شود، ادامه داد: این بیمارستان تنها بیمارستانی در استان است که به دستگاه شیور برای جراحی‌های سینوزیت مجهز است.


یوسفی یادآور شد: دستگاه فیکوی بیمارستان امید (برای جراحی آب مروارید چشم) جزو بهترین و مجهزترین دستگاه‌های موجود در کشور است.


وی تاکید کرد: در سال بیش از چهار هزار عمل جراحی توسط جراحان خبره و مجرب بیمارستان در تخصص‌های مختلف از جمله جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، ارتوپدی، ارولوژی و سنگ‌شکن و ... انجام می‌شود.


یوسفی تاکید کرد: از مراجعین انتظار می‌رود که بدون اضطراب و استرس به خدمتگزاران خود در بیمارستان امید اعتماد کنند تا روند درمانی بیماران‌شان به نحو احسن انجام شود.


رئیس بیمارستان امید ابهر خاطرنشان کرد: واحد رسیدگی به شکایات بیمارستان و نیز مسئولان بیمارستان امید آماده پیگیری مشکلات و مطالبات مراجعان به‌صورت شبانه‌روزی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: