• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-18714-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته‌ امداد استان خبر داد:

اعطای بیش از 1800 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان


مدیرکل کمیته‌ امداد استان از اعطای بیش از 1800 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان زنجانی خبر داد.


هدایت صفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: نزدیک به 5 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به 1878 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته‌امداد و افراد نیازمند استان زنجان توسط صندوق امداد ولایت پرداخت شده است .

 

این مسئول با بیان این‌که هدف اصلی صندوق امداد ولایت، ترویج سنت نیکوی قرض‌الحسنه است، ادامه داد: با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه با شرایط آسان به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر، علاوه بر جاری شدن این سنت نیکو در جامعه، بسیاری از مشکلات مددجویان و نیازمندان در حوزه کارآفرینی، اشتغال‌زایی، اقتصادی و معیشتی با مشارکت خیران و سپرده‌گذاران مرتفع می‌شود.

 

وی خدمات صندوق امداد ولایت را نمونه بارز بانک‌داری اسلامی عنوان کرد و افزود: با سپرده‌گذاری خیران در صندوق امداد ولایت، تسهیلات قرض‌الحسنه بدون کوچک‌ترین سودی به مددجویان و نیازمندان پرداخت می‌شود و زمینه را برای نهادینه شدن فرهنگ خیر و احسان در جامعه فراهم می‌کند.

 

صفری با اشاره به این‌که از ابتدای امسال هر کدام از متقاضیان به طور میانگین 2 میلیون و 660 هزار تومان دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: خیران و نیکوکاران، همچنین شرکت‌ها و هیات‌های مذهبی مساجد می‌توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت شعبه زنجان، ضمن کمک به نهادینه کردن فرهنگ زیبای قرض‌الحسنه در جامعه به حل مشکلات مددجویان و نیازمندان کمک کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: