• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-19014-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر جهادکشاورزی محقق شد؛

بازدید از زنجیره تولید و فرآوری زیتون طارم


صبح امروز، وزیر جهادکشاورزی از زنجیره تولید و فرآوری زیتون طارم بازدید کرد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهادکشاورزی در حاشیه بازدید از شرکت نگین سبز آببر در ناحیه صنعتی طارم، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این واحد به ظرفیت 2700 تن فرآوری زیتون و بسته‌بندی روغن زیتون، در زمینی به مساحت 2 هکتار، مجوز فعالیت خود را سال 95 اخذ کرده است.


بهاره دادلویی با بیان این‌که زیربنای واحد مذکور 4000 متر مربع است، ادامه داد: شرکت نگین سبز طارم برای 20 نفر اشتغال‌زایی مستقیم می‌کند و طی سال 95 حدود 60 هزار و 70 میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.


وی افزود: توسط این شرکت، زنجیره کوچکی ایجاد می‌شود و باغ‌دارانی که نهال‌های خود را سال 75 در قالب طرح طوبی کاشته‌اند، تحت فرآوری قرار می‌دهند.


به گزارش ایسنا، تولید با کیفیت و بهداشتی در قالب زنجیره تولید، تولید در باغ اختصاصی شرکت، تولید کنسرو و فرآورده‌های آن در کارخانه اختصاصی شرکت، تولید روغن زیتون فرابکر در کارخانه همکار با رعایت استانداردهای کیفی، کاهش جدی مصرف آب در باغ‌داری، کاهش حجم پساب تولیدی در کارخانه کنسروسازی و طراحی سیستم تصفیه و تلاش جدی در راه‌یابی و به دست‌گیری سهم خوب از بازار تولید کنسرو و روغن زیتون به توجه به کیفیت محصولات تولیدی و بسته‌بندی خوب از جمله برنامه‌های مهم استقرار مدیریت تولید زنجیره‌ای در شرکت نگین سبز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: