• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-9691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

توسعه هر جامعه به آموزش و پرورش آن بستگی دارد


فرماندار خرم‌دره گفت: توسعه هر جامعه به آموزش و پرورش آن بستگی دارد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره با انتقاد از برخی از بی‌اخلاقی‌ها در فضاهای مجازی، عنوان کرد: همه مسئولین تلاش می‌کنند تا مردم در آرامش و رفاه باشند، اما با این حال وجود برخی از مشکلات را قبول داریم.


وی با بیان اینکه 50 درصد انرژی ما برای حل مشکلات گذشته صرف می‌شود، ادامه داد: از همه ظرفیت‌های شهرستان برای حل مشکلات منطقه بهره خواهیم گرفت.


فرماندار شهرستان خرم‌دره در ادامه به فلسفه شورای آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: معلمان برکات جامعه ما هستند، لذا باید برای این قشر زحمت‌کش جامعه که وظیفه تربیت نسل آینده را به عهده دارند، برنامه‌ریزی درستی صورت گیرد.


این مسئول با اشاره به اینکه دانش‌آموزان دیروز، مدیران امروز در کشور هستند، افزود: معتمدین و بزرگان شهرستان برای توسعه و آبادانی منطقه باید کمک حال مسئولان باشند.


فرماندار شهرستان  خرم‌دره با انتقاد از برخی اظهارات بی‌پایه و اساس به ویژه در فضای مجازی، گفت: گاها با برخی اظهارات بی‌پایه سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهیم که این امر قطعا به ضرر شهرستان است.


وی با اشاره به دشمنی همیشگی دشمنان علیه کشورمان و توطئه‌های آنها علیه نظام اسلامی حاکم در کشور، یادآور شد: امروز کشور بیش از هر چیز نیازمند همدلی و همفکری است.


محمدی به اجرای مصوبات شورای آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: در اجرای این مصوبات کسی حق ندارد کوتاهی کند، زیرا آموزش و پرورش اصلی‌ترین تربیت‌کننده نسل آینده کشور است.


وی با بیان اینکه رشد و توسعه هر جامعه به آموزش و پرورش آن بستگی دارد، افزود: معلمان در دین اسلام و در بسیاری از کشورهای توسعه یافته دارای جایگاه و مقام بالایی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: