• جمعه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

حل مشکلات کشور، نیازمند مدیریت و برنامه‌ریزی درست است

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: کسانی‌ که فکر می‌کنند انقلاب و تفکر بسیجی شکست خورده ‌است، با نگاه به هراس دشمنان از ایران، پی به غلط بودن تفکر خود خواهند برد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام‌ حسن بیگدلی در سخنرانی پیش ‌از خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان، اظهار کرد: ما نیازمند یاری خداوند هستیم؛ پس اگر به‌ دنبال نصرت الهی هستیم باید در مسیر دستورات باری‌تعالی، برنامه‌ریزی مطلوبی داشته باشیم.


وی افزود: وقتی تاریخ انقلاب اسلامی را مرور می‌کنیم، سئوالی در ذهن‌مان مطرح می‌شود که آیا در نظام جمهوری اسلامی ایران نصرت و یاری خدا تحقق پیدا کرده ‌است؟ با مروری کوتاه مشاهده می‌کنیم هر زمان برای یاری خدا گام برداشته‌ایم، خداوند باری‌تعالی نیز ما را در آن نقطه یاری کرده‌ است.


بیگدلی تصریح کرد: دنیا برای شکست انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی مقابل ایران صف‌آرایی کرده بود تا ملت ایران را به زمین بزند اما با همه این فتنه‌ها و توطئه‌ها، امسال به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رسیده‌ایم.


مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه یادآور شد: در زمان صدر اسلام در شعب ابی‌طالب، پیامبر گرامی اسلام (ص) با همه سختی‌ها ایستادگی کردند و به نصرت الهی دست یافتند؛ باور به نصرت الهی امری بسیار مهم و ضروری است که اگر کسی بدان باور نداشته باشد، بازنده ‌خواهد بود.


بیگدلی افزود: امروز با نگاهی به وضعیت داخل و خارج از کشورمان، در می‌یابیم که جمهوری اسلامی ایران نه تنها در حفاظت از مرزهای جغرافیایی، بلکه در صدور انقلاب، تفکر آزادگی، ایستادگی و دین‌محوری نیز موفق بوده‌ است.


این مسئول گفت: دین قدرت‌ساز و عزت‌ساز است، امروز تفکر بسیجی توانسته مرزهای به ظاهر مستحکم را بشکند، بسیجی که امروز در صحنه حضور دارد دشمن و دوست را به درستی می‌شناسد، در نتیجه نشان داده که بسیجی می‌تواند به اوج نیز دست یابد.


وی در ادامه به موضوع یمن نیز اشاره کرد و افزود: موقعیت جغرافیایی، نیروی انسانی و اقتصادی یمن این نقطه را جزو کشورهای استراتژیک کرده ‌است. در دنیا هفت نقطه استراتژیک وجود دارد که دو نقطه در ایران شامل تنگه هرمز و جزایر سه‌گانه و تنگه باب‌المندب در یمن است که موقعیت این تنگه بسیار مهم بوده و دشمن به خوبی از این موضوع آگاه است.


بیگدلی تصریح کرد: یمن فقیرترین کشور دنیا است، به‌ طوری‌ که مردم و بسیجیان و مبارزان یمن در طی یک روز تنها یک وعده غذا می‌خورند و این در حالی است که بزرگ‌ترین ذخایر نفتی در این کشور وجود دارد که میزان آن از ذخایر عربستان نیز بیشتر است.


وی در ادامه گفت: امروز ولایت نه تنها مظلوم نیست، بلکه در اوج قرار دارد، وقتی با ایمان به نصرت الهی از دشمن نهراسیم و در صحنه حضور یابیم دشمن ذلیل و خار خواهد شد.


بیگدلی یادآور شد: همه معتقدیم که مشکلات امروز کشور قابل حل است. بخش کوچکی از این مشکلات مربوط به موضوع تحریم‌ها می‌شود اما بخش اعظم آن داخلی است و نیازمند مدیریت و برنامه‌ریزی درست است و مسئولان در این بخش باید با مردم صادق باشند.  انقلاب اسلامی حفاظت و نگهبانی می‌خواهد و حفظ آن بر همگان واجب است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: