• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-387-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

در ادامه سلسله نشست‌های نقد شعر حوزه هنری زنجان؛

«تنها دل درخت به حال ما سوخت» نقد می‌شود


نخستین اثر مرتضی محمودی با حضور مؤلف کتاب، منتقدان و شاعران استان، هفتم آذرماه امسال در حوزه هنری زنجان نقد و بررسی می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی حوزه هنری استان زنجان، در ادامه سلسله نشست‌های نقد شعر، مجموعه شعر «تنها دل درخت به حال ما سوخت» اثر مرتضی محمودی، با حضور مؤلف کتاب، منتقدان و شاعران استان در حوزه هنری زنجان برگزار خواهد شد.

 

در پی برگزاری جلسات موفق نقد و بررسی شعر و استقبال شاعران متعهد و جوان استان در دوره‌های گذشته، برگزاری سلسله نشست‌های نقد شعر در سال‌جاری به صورت ماهیانه با شعرخوانی و نقد شعر شاعران استان در حوزه هنری زنجان ادامه می‌یابد.

 

نشست نقد و بررسی کتاب «تنها دل درخت به حال ما سوخت»، ساعت 16.30 روز چهارشنبه هفتم آذرماه با حضور مؤلف کتاب، مرتضی محمودی و منتقدانی مانند علیرضا بازرگان و حامد رحمتی در حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود.

 

در این نشست که به همت واحد آفرینش‌‌های ادبی حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود، مؤلف کتاب «تنها دل درخت به حال ما سوخت» پاسخ‌گوی پرسش‌های منتقدان و حاضران در نشست خواهد بود. مرتضی محمودی، از شاعران جوان استان، در سال 1392 گزیده شعرهای سال‌های 1385 تا 1391 را با نام مجموعه شعر «تنها دل درخت به حال ما سوخت» از انتشارات بوتیمار چاپ و منتشر کرده است.

 

مجموعه شعر «تنها دل درخت به حال ما سوخت»، نخستین اثر مرتضی محمودی به‌شمار می‌رود که حاوی 48 شعر سپید است که اغلب اشعار این مجموعه کوتاه و یا نیمه کوتاه هستند. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در نشست نقد و بررسی مجموعه شعر «تنها دل درخت به حال ما سوخت» عصر روز چهارشنبه هفتم آذرماه به حوزه هنری استان زنجان مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: