• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور:

ترور شهید شهریاری، نشان‌دهنده حقانیت راه شهدا است


رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: باید شورای عالی فرهنگ کار در ایران تشکیل شود، تا همانند شهید شهریاری در زمینه تبدیل علم به قدرت دغدغه‌مند باشیم.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محسن زارعی در هشتمین یادواره شهید مجید شهریاری، شهید هسته‌ای استان زنجان، اظهار کرد: شهید مجید شهریاری در محضر اساتید بزرگ تربیت و پرورش یافته بود و ترور این شهید والامقام، نشان‌دهنده حقانیت مکتب و راه شهدا است.


وی خاطرنشان کرد: افرادی چون شهید مجید شهریاری حاضر شدند جان خود را در راه کشور فدا کنند و این در حالی ‌است که بسیاری از ملی‌گراهای مدعی حاضر نیستند جان خود و اطرافیان‌شان را  به خطر بیندازند و در برخی موارد نگاه‌شان به غرب و زمانی به شرق است.


رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه خاطرنشان کرد: جریان ملی‌گرا بیان می‌کند که کشور دچار بحران است و در حال فروپاشی هستیم، اما متاسفانه این گروه نگاهی به ظرفیت‌ها نداشته و دستاوردهای انقلاب را نادیده می‌گیرد.


این مسئول خاطرنشان کرد: آیا می‌توان به کشورهایی چون آلمان‌، روسیه‌ و آمریکا تکیه کرد؟ آیا می‌توان دل خود را به برجام و CFT  خوش کرد؟ این‌ها سئوالاتی است که باید بدان پاسخ داده شود.


زارعی افزود: زمان تغییر روش‌شناسی فرا رسیده ‌است و باید در این راستا از تجربیات ماندگار شهیدان در این راه استفاده کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: