• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران:

مسئولی ماندگار است که به مردم منفعت برساند


دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران گفت: سازمان‌ها و مسئولی ماندگار است که به مردم با عنوان ولی‌نعمت بنگرد و به آن‌ها منفعت رساند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سردار سیدضیاءالدین حزنی در مراسم افتتاح و رونمایی همزمان از ۷۲ پروژه محرومیت‌زدایی استان زنجان، اظهار کرد: ویژگی طرح‌ها و پروژه‌های محرومیت‌زدایی در کشور، زودبازده و قابل اجرا بودن در مناطق محروم است.


وی افزود: عمده‌ترین نگاه قرارگاه به پروژه‌های مناطق دورافتاده و محروم است، ورود سپاه پاسداران به عرصه محرومیت‌زدایی به‌طوری نیست که مردم تصور کنند که سپاه مسئول محرومیت‌زدایی در کشور است، بلکه سپاه در کنار سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها در این بخش کمک می‌کند و به‌عنوان بازوی قوی دولت در عرصه محرومیت‌زدایی به‌شمار می‌آید.


حزنی با بیان اینکه قرارگاه از عملکرد خود در استان زنجان راضی نیست، افزود: باید هر چه سریع‌تر عقب‌ماندگی در برنامه‌ها را جبران کرده و کارها را با سرعت بیشتر به  پیش ببریم.


وی با اشاره به اینکه عمده‌ترین مشکلاتی که در کشور در بحث محرومیت‌زدایی با آن مواجه هستیم، اختصاص به بیکاری، طلاق و اعتیاد دارد، گفت: برای انجام ندادن کار در مناطق محروم هزاران دلیل می‌توان تراشید اما ما با یک دلیل این کارها را می‌توانیم به نتیجه برسانیم و به این معتقدیم که باید به مردم منعفت برسانیم . هر کسی در پشت میزی در این نظام می‌نشیند باید وظیفه خود را درست انجام دهد.


این مسئول یادآور شد: باید به دنبال اثراث مثبت کارها باشیم، سازمان‌ها و مسئولی ماندگار است که به مردم به عنوان ولی‌نعمت نگاه کند و در این راستا تاپایان سال‌جاری سپاه استان زنجان در تامین هزار جهیزیه برای نوعروسان اقدام کند که در این راستا اعتباراتش را در اختیار استان قرار خواهیم داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: