• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان:

تولید آثاری فاخر در تاریخ شفاهی، در گرو پرورش افراد مستعد است


مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان گفت: تولید آثاری فاخر در تاریخ شفاهی و ثبت خاطرات از دوران دفاع‌مقدس، در گرو پرورش افراد مستعد است.


اکبر کیانفر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: کارگاه تخصصی تاریخ شفاهی و مصاحبه‌گری با حضور محمد قاسمی‌پور و جمعی از نویسندگان و خاطره‌نگاران استان کردستان و زنجان برگزار می‌شود.


وی افزود: این کارگاه با محوریت آموزش فنون تخصصی مربوط به نحوه ثبت تاریخ شفاهی و مصاحبه‌گری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با حضور نویسندگان، پژوهشگران و خاطره‌نگاران حوزه دفاع‌مقدس روز پنجشنبه هشتم آذرماه در سالن جلسات اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان برگزار شد.


کیانفر تصریح کرد: هدف از برگزاری کارگاه تخصصی تاریخ شفاهی و مصاحبه‌گری را، ارتقای سطح فنی نویسندگان در زمینه خاطره‌نگاری و مصاحبه‌گری است، این کارگاه تخصصی به منظور آموزش نیروهای متخصص در بحث گردآوری خاطرات تاریخ شفاهی دوران انقلاب و دفاع‌مقدس و نیز اصول مصاحبه‌گری برگزار خواهد شد.


مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان در ادامه یادآور شد: امید است با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه فنون و اصول مصاحبه‌گری با کشف، جذب و پرورش افراد مستعد در خصوص ثبت خاطرات از دوران دفاع‌مقدس، بتوانیم در تولید آثاری فاخر در حوزه تاریخ شفاهی در استان گام‌های مؤثرتری را برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: