• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

هفته پنجم و ششم رقابت‌های لیگ ووشو جوانان؛

نماینده زنجان جایگاه دومی خود را تثبیت کرد


نماینده ووشوی زنجان در ادامه رقابت‌های لیگ جوانان با کسب دو برد ارزشمند در برابر حریفان خود، جایگاه دومی خود را در گروه اول این رقابت‌ها تثبیت کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفته پنجم و ششم از هشتمین دوره رقابت‌ها لیگ ووشو جوانان با برگزاری چند دیدار در گروه‌های دوگانه این دوره از مسابقات پیگیری شد که تیم مقاومت زنجان به‌عنوان یکی از تیم‌هایی که در طول هفت دوره گذشته همواره موفق به حضور در فینال این مسابقات شده است، در دو دیدار این هفته موفق به کسب دو برد ارزشمند شد.

 

نماینده ووشوی زنجان در هفته پنجم این رقابت‌ها با نتیجه نزدیک 6 بر 5 از سد هیئت ووشو قزوین گذشت تا به سومین برد خود در این دوره از رقابت‌ها دست یابد. تیم مقاومت زنجان در هفته ششم این مسابقات نیز مقابل هیئت ووشو البرز قرار گرفت و توانست با حساب 11 بر یک این تیم را پشت سر گذاشته و چهارمین برد خود در این دوره از رقابت‌های لیگ را جشن بگیرد.

 

در پایان هفته پنجم و ششم هشتمین دوره مسابقات لیگ ووشو جوانان، تیم رنگ فیروزه شیراز با کسب 15 امتیاز کماکان در صدر جدول این گروه قرار دارد، تیم مقاومت زنجان که پیش از این جایگاه سوم را در اختیار داشت، با کسب دو برد ارزشمند و کسب 12 امتیاز و تفاضل برد بهتر عنوان دومی را به خود اختصاص داد و هیئت ووشو نور نیزبا 12 امتیاز و تفاضل برد کمتر در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

همچنین تیم سپاه سلمان با 7 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت، تیم هیئت ووشو قزوین با 4 امتیاز عنوان پنجمی را در اختیار دارد، تیم هیئت ووشو البرز با 3 امتیاز در مکان ششم قرار دارد و تیم هیئت ووشو کردستان نیز بدون امتیاز در انتهای جدول این گروه جای گرفته است.

 

به گزارش ایسنا، در هشتمین دوره رقابت‌های لیگ ووشو جوانان، تعداد 14 تیم در دو گروه 7 تیمی حضور دارند که تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی راه خواهند یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: