• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-2091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره:

تنطیم بازار، نظارت‌های دقیق و مستمر را می‌طلبد


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: تنطیم بازار، نظارت‌های دقیق و مستمر را می‌طلبد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شاهپوررضا کاظمی در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی، مراکز عرضه کالاهای تنظیم بازار و نانوایی‌های سطح شهرستان خرم‌دره که به منظور بررسی وضعیت موجود بازار صورت گرفت، هدف از بازدید اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان را کنترل قیمت‌ها و بررسی مسائل و مشکلات قشر اصناف و بازاریان عنوان کرد.


وی با اشاره به همکاری مناسب صنوف مختلف در ارائه خدمات صنفی به مردم، یکی از بهترین راه‌های کنترل بازار و قیمت محصولات را نصب قیمت فروش بر روی اجناس و در رویت بودن و کنترل قیمت‌ها عنوان کرد.


کاظمی عنوان کرد: اداره صنعت، معدن، تجارت، اتاق اصناف و اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان باید ضمن بازرسی و نظارت بیشتر بر بازار و اصناف و رویت مجوز فعالیت‌های صنفی و فاکتورهای خرید اجناس و ویژه مایحتاج عمومی مردم با متخلفین نیز برخورد قانونی داشته باشند.


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه تنظیم بازار موضوعی است که نباید به راحتی از کنار آن گذشت، اظهار کرد: عدم توجه به تنظیم بازار موجب متضرر شدن و به خطر افتادن معیشت مردم می‌شود.


این مسئول با بیان اینکه بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد، اظهار کرد: برای حفظ تعادل و ثبات قیمت‌ها در بازار، مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: