• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

راه‌اندازی کنسولگری موقت عراق در زنجان، امری ضروری است


استاندار زنجان بر ضرورت راه‌اندازی کنسولگری موقت عراق در زنجان در راستای خدمات‌رسانی مطلوب در مسیر بازگشت از اربعین حسینی تاکید کرد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی در مراسم تجلیل از خادمین اربعین که در ستاد عتبات استان زنجان برگزار شد، اظهار کرد: آمریکا به همراه اذناب خود همواره با هزینه‌کرد میلیاردها دلار خواستار تحت‌الشعاع قرار دادن مراسم اربعین حسینی بود که با شکست مواجه شد.


وی افزود: دولت آمریکا طی چند سال اخیر تلاش می‌کرد تا منطقه را توسط مسلمانان قلابی به آشوب بکشد اما با زمین بایر برخورد کرد، در نتیجه با همه تلاش‌شان، وقتی دیدند نقشه‌های‌شان با حرکت‌های مردم هماهنگی نداشت، با شکست مواجه شدند.


حقیقی تصریح کرد: دشمنان همواره در صدد ناامید کردن مردم هستند، در نتیجه تلاش می‌کردند تا اقتدار نظام اسلامی را زیر سئوال ببرند و با درست کردن جو روانی، می‌خواستند مردم دنیا در مراسم اربعین حسینی حضور نداشته باشند.


نماینده عالی دولت در استان زنجان خاطرنشان کرد: عزاداری مردم زنجان الگوی مهم برای مردم کشور به‌شمار می‌آید و امسال مردم در این مانور، نسبت به سال گذشته حضور بیشتر و پررنگی در مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع) داشتند.


استاندار زنجان یادآور شد: قدرت حضور مردم نشان داد که خون امام حسین (ع) و شهدای انقلاب اسلامی، حقیقت همیشه تاریخ است و حرکات اجانب خللی در این مراسم ایجاد نمی‌کند.


وی افزود: ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها در اربعین حسینی امری ضروری است، زیرا در مراسم اربعین مردم محور هستند که باید برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم انجام شود.


حقیقی به ضرورت آسیب‌شناسی در مراسم اربعین اشاره و خاطرنشان کرد: ضروری است آسیب‌شناسی جامعی در بحث اجرای برنامه‌ها انجام گیرد تا مردم با کمیت و کیفیت بهتری در مراسم اربعین جهت خدمات‌رسانی مطلوب‌تر حاضر شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: