• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-1684-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

کاهش 35 درصدی حوادث آب طی آبان امسال


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: حوادث و اتفاقات آب طی آبان‌ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، 35 درصد کاهش داشته است.


علیرضا جزءقاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، تعداد حوادث و اتفاقات آب طی آبان‌ماه امسال را 266 مورد عنوان و اظهار کرد: این تعداد در طول آبان‌ماه سال گذشته 408 مورد مورد بوده است.


وی با اشاره به اینکه طبق نقشه راه ترسیم شده برای کاهش حوادث آب در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، روند کاهشی وقوع حوادث آب در شهرهای استان زنجان حاکم شده است، ادامه داد: خوشبختانه میزان حوادث آب طی ماه‌های شهریور و مهر امسال در مقایسه با شهریور و مهر پارسال به ترتیب 5 درصد و 8 درصد کاهش داشته است.


این مسئول افزود: طی هشت ماهه امسال، مجموع حوادث و اتفاقات آب در 21 شهر تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، بیش از 7000 مورد بوده و نسبت به سال گذشته 4.4 درصد کاهش داشته است.


جزءقاسمی با بیان اینکه بیشترین حوادث و اتفاقات آب مربوط به فصول گرم سال است، تصریح کرد: طی تابستان سال‌جاری، بیشترین حوادث آب در شهرهای استان مربوط به مردادماه بوده است. همچنین بیشترین میزان اتفاقات و حوادث آب در شهرهای استان زنجان، به ترتیب در حوزه انشعابات، شبکه توزیع و خط انتقال اتفاق می افتد.


مدیرعامل آب و فاضلاب استان زنجان خاطرنشان کرد: حوادث فاضلاب در شهرهایی که تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار دارند نیز مربوط به شهرهای زنجان، ابهر و ماه‌نشان بوده و بیشترین حوادث فاضلاب مربوط به شهر زنجان برآورد شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: