• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تاکید کرد:

ضرورت حفاظت از خاکریزهای دفاعی و اخلاقی در برهه کنونی


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امروز بیش از پیش باید از سنگرهای تبلیغی، دینی، فرهنگی، اعتقادی و از خاکریزهای دفاعی و اخلاقی حفاظت کنیم.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: فضای کنونی جامعه به گونه‌ای است که ضرورت دارد در بخش تعمیق و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و تبلیغی فعالیت شود.


وی، تبلیغ حکیمانه دینی را یک وظیفه و تکلیف دانست و گفت: در راستای فعالیت در این عرصه باید جهادگونه وارد کار شد و به صورت تشکیلاتی اقدامات لازم را انجام داد؛ تعمیق و تقویت فرهنگ ناب اسلامی و انقلاب اسلامی دغدغه سازمان تبلیغات اسلامی است و اصلی‌ترین نگاه و هدف این سازمان، تبلیغ رسالت الهی به‌شمار می‌آید.


صفی‌یاری تصریح کرد: دشمن سال‌ها است آرایش گسترده و کاملا فراگیر را در حوزه فرهنگی در مقابل جبهه خودی و فرهنگ اسلام ناب تشکیل داده است، مقام معظم رهبری همواره تذکرات و هشدارهایی در عرصه فرهنگی داشته‌اند که باید در مقابل دشمن عملیات فرهنگی، جهادی و دفاعی مستحکم داشته باشیم.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه یادآور شد: امروز بیش از پیش باید از سنگرهای تبلیغی و دینی فرهنگی و اعتقادی و خاکریزهای دفاعی و اخلاقی حفاظت کنیم، بنیان خانواده در جوامع غربی از هم پاشیده شده است، در نتیجه دشمنان نظام خواستار از هم گسستگی خانواده‌های ایرانی هستند.


این مسئول گفت: انقلاب اسلامی ماهیت فرهنگی دارد، بر اساس منویات مقام معظم رهبری جهت‌گیری در کارهای فرهنگی باید انقلابی و اسلامی باشد تا به فرهنگ مهاجم کمک نکند، همچنین در عرصه جهادی در وهله نخست باید الزامات کار جهادی را شناخت و به الزامات حضور جهادی پایبند باشیم و فرهنگ را با مختصات اسلامی و انقلاب اسلامی قبول داشته و هدایت جامعه را بر این اساس دنبال کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: