• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعلام برنامه‌های مناسبتی روز دانشجو در دانشگاه‌های استان زنجان


مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان، از اعلام ویژه برنامه‌های روز 16 آذر (روز دانشجو) در دانشگاه‌های استان زنجان خبر داد و گفت: این برنامه توسط بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد.


ابوالفضل صابری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به مناسبت 16 آذر (روز دانشجو) بسیج دانشجویی استان زنجان برنامه‌های مختلفی را در راستای گرامی‌داشت این روز در دانشگاه‌های استان زنجان برگزار می‌کند.


وی افزود: برنامه‌های بسیج دانشجویی استان استان به مناسبت 16 آذر شامل برگزاری میزگرد دانشجویی، میزگرد سیاسی، نمایشگاه جنبش دانشجویی، دورهمی دانشجویی، تئاتر دانشجویی، نشست مشترک با انجمن اسلامی، نشست سیاسی، تریبون آزاد، سخنرانی، اکران دانشجویی و مسابقه کتابخوانی خواهد بود.


صابری تصریح کرد: دانشگاه زنجان به مناسبت روز دانشجو میزبان پنج برنامه شامل میزگرد دانشجویی روز 10 آذر میزبان وحید اشتری، متین منتظمی و محمدحسین قائد شریف با موضوع نقش جنبش دانشجویی در معادلات کشور بود، در بخش میزگرد سیاسی حسین نجفی با موضوع انقلاب اسلامی در آستانه فروپاشی یا انفتاح تاریخی روز 11 آذر، برپایی نمایشگاه جنبش دانشجویی، دورهمی دانشجویی با محتوایی انگیزشی و محتوایی با حضور حسین عسگری (موسس فحاد) 11 آذر و تئاتر دانشجویی بود.


وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان 12 آذرماه میزبان نشست مشترک دکتر حاتمی و دکتر شاهمرادی با انجمن اسلامی با موضوع چرا انقلاب کردیم؟ خواهد بود، دانشگاه آزاد اسلامی نیز میزبان دو برنامه در سایت امام در 11 و 12 آذرماه خواهد بود که شامل نشست سیاسی با موضوع جریان‌شناسی جنبش دانشجویی با حضور دکتر اعتمادی و تریبون آزاد با موضوع اولویت‌های امروز جنبش دانشجویی است.


این مسئول گفت: دانشگاه آزاد اسلامی زنجان 13 آذر میزبان حجت‌الاسلام رئیسی یا دکتر صفار هرندی با موضوع رسالت‌های بسیج دانشجویی خواهد بود و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر نیز با برنامه شمیم یاس با موضوع تفاوت سبک زندگی ایرانی اسلامی با سبک زندگی غربی و آسیب‌های آن با سخنرانی آرام‌نیا و بیگ‌وردی و تریبون آزاد با موضوع نقش جنبش دانشجویی در فضای کشور خواهد بود.


صابری به سایر برنامه‌ها در دانشگاه‌های استان اشاره کرد و افزود: دانشگاه صوفی رازی زنجان برنامه تریبون آزاد با موضوع اولویت جنبش دانشجویی و اکران فیلم سینمایی سیانور را خواهد داشت و دانشگاه فرهنگیان نیز به مناسبت روز دانشجو برنامه مسابقه کتابخوانی خواهران با موضوع عفاف و حجاب در بخش خواهران و کار جمعی در بخش برادران برگزار خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: