• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-1188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

نایب‌رئیس هیئت تکواندو استان زنجان:

لیگ استانی، پشتوانه‌ای برای حضور در رقابت‌های کشوری است


نایب‌رئیس هیئت تکواندو استان زنجان گفت: با پایان دوره اول لیگ استانی تکواندو بانوان، تیم بسیج ورزشکاران ابهر الف در دو بخش خردسالان و جوانان در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.


ماهرخ پرویزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اولین دوره لیگ استانی تکواندو در بخش بانوان در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد.


وی افزود: این رقابت‌ها در هفته هفتم و در دور اول برگشت در رده سنی خردسالان - نونهالان با حضور هشت تیم برگزار شد که در پایان تیم بسیج ورزشکاران ابهر الف با مجموع هشت بازی با کسب 22 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت.


پرویزی تصریح کرد: تیم ایران زمین الف در جایگاه دوم و تیم‌های مبارز ابهر، ایران زمین ب، بسیج ورزشکاران ابهر ب، ایرنا، نام آوران شیز و شهید عطایی به ترتیب در جایگاه‌های سوم تا هشتم قرار گرفتند.


نایب‌رئیس هیئت تکواندو استان زنجان در ادامه به نتایج رده سنی نوجوانان و جوانان اشاره کرد و گفت: اولین دوره لیگ بانوان در هفته پنجم دوره رفت و هفته اول برگشت در رده سنی نوجوان و جوان با حضور پنج تیم برگزار شد که تیم بسیج ورزشکاران ابهر با مجموع چهار بازی با کسب 12 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت.


وی خاطرنشان کرد: در این رده سنی تیم ایران زمین الف در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم‌های مبارز ابهر، ایران زمین ب و نام آوران شیز به ترتیب در جایگاه سوم تا پنجم ایستادند.


پرویزی یادآور شد: رقابت‌های لیگ استانی تکواندو بانوان خوشبختانه یکی از برنامه‌های مهم جهت جذب و پرورش استعدادهای برتر برای حضور در رقابت‌های بزرگ‌تر به‌شمار می‌آید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: