• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 979-3491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

امنیت شغلی کارگر، خط قرمز ما است


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: خط قرمز ما امنیت شغلی  کارگران است و برای پاسداری از زحمات و جایگاه این قشر زحمت‌کش از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در بازدید از کارخانه چینی نور خرم‌دره با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در خصوص رفع مشکلات شرکت این واحد تولیدی، گفت: اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است و در این راستا با تمام توان در خدمت تولید و اشتغال هستیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.


وی با تاکید بر بازاریابی خوب و ارائه کالاهای باکیفیت، افزود: با توجه به شعار سال حمایت از کالای ایرانی باید برای ارائه کالاهای تولید شده و جذب مشتری و بازار کار عالی، کیفیت مطلوب از اولویت‌های واحدهای تولیدی شهرستان باشد.


محمدی در ادامه با اشاره به توسعه این  شرکت، اظهار کرد: در خصوص توسعه شرکت چینی نور تلاش خواهیم کرد با رایزنی‌ها اعتبارات خوبی را از استان جذب کنیم تا این شرکت به همت مدیران طرح توسعه خود را انجام دهد و اشتغال‌زایی صورت گیرد.


در ادامه این بازدید نیز مدیرعامل شرکت چینی نور، گفت: از صد درصد تولید چینی در دنیا 72 درصد آن در چین و 7 درصد در ایران و مابقی در سایر کشورها تولید می‌شود.


سیدرضا موسوی در ادامه افزود: در ایران 32 شرکت مجوز تولید چینی را اخذ کرده‌اند که از این تعداد فقط 10 شرکت در کل کشور فعال است.  شرکت چینی نور از نظر قدمت شرکت انبوه صنعتی سومین شرکت تولید چینی در کشور است.


موسوی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی مجدد این شرکت، بیان کرد: اولین جلسه کمیسیون کارگری استان در داخل این شرکت با حضور مسئولان استانی برگزار شد و با تلاش‌ها و پیگیری‌های فرمانداری در تیرماه سال 96 این شرکت مجدد راه‌ندازی شد که پس از راه‌اندازی مجدد برای 90 نفر اشتغال‌زایی به‌وجود آمد و در حال حاضر با ایجاد تنوع در نوع کالاهای تولید شده و توجه به کیفیت کالا و افزایش آمار تولید روزانه با 110 نفر در سه شیفت کاری این شرکت فعال است.


مدیرعامل شرکت چینی نور با بیان اینکه بدهی‌های گذشته شرکت تا حدودی پرداخت شده است، گفت: عمده بدهی شرکت به مالیات و دارایی است که بدهی تامین اجتماعی و برق پرداخت شده و مقداری از بدهی گاز و مالیات و مبلغ بخشی از دیون کارگری باقی مانده است که در ماه‌های آینده این بدهی‌ها نیز پرداخت خواهد شد.


وی، افزایش بهره‌وری در تولید، کاهش هزینه‌های سربار، ارتقای درجه‌بندی کیفیت کالاها و افزایش قیمت کالا در بازار را چهار استراتژی مهم این شرکت دانست و افزود: میانگین تولید قطعات در روز 3300 قطعه بوده که امروز بین 9 تا 10 هزار قطعه تولید و تلاش می‌شود تولید روزانه به 12 هزار قطعه برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: