• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فعالیت 340 کانون فرهنگی و هنری در استان زنجان


سرپرست کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان گفت : در حال حاضر 340 کانون فرهنگی هنری در سطح مساجد استان زنجان مشغول فعالیت است که در تلاش هستیم سال‌های آینده همه مساجد استان در دل خود، کانون فرهنگی هنری داشته باشند.


حجت‌الاسلام محمدنقی یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: برنامه‌هایی که کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان دنبال می‌کند بیشتر در قالب هنر و فرهنگ است.


وی افزود: در حال حاضر در بخش هنری، چهار منطقه از کانون‌های مساجد استان در دو رشته سرود و تئاتر مشغول به فعالیت هستند تا در آینده‌ای نزدیک شاهد اجراهای خوب از هنرمندان مسجدی باشیم.


یارمحمدی تصریح کرد: در حال حاضر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با دستگاه‌های مختلف از جمله سپاه انصارالمهدی (عج) و اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای و غیره در زمینه‌ آموزش تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرده است.


وی گفت: همچنین این کانون جهت کمک به وضعیت تحصیلی نوجوانان و جوانان مسجدی، اقدام به اخذ تخفیفات ویژه برای تهیه کتاب لازم درسی برای اعضای کانون‌ها کرده که مورد توجه اعضا قرار گرفته‌ است.


سرپرست کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان یادآور شد: کانون همواره تلاش خود را جهت ساماندهی اعضای خود در روستاها نیز داشته است، به‌ طوری‌ که بیشتر آموزش‌ها در این مناطق ارائه می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 340 کانون فرهنگی هنری در سطح مساجد استان زنجان فعال است که در تلاش هستیم در سال‌های آینده همه مساجد در دل خود کانون فرهنگی هنری داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: