• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-3084-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان زنجان خبر داد:

اختصاص 68 درصد از تسهیلات اشتغال روستایی استان به بخش کشاورزی


مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان زنجان، از اختصاص 68 درصد از اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان به بخش کشاورزی خبر داد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الله قصابی در جمع خبرنگاران، از تعیین تکلیف و بلوکه کردن 68 درصد از اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان توسط بخش کشاورزی خبر داد و اظهار کرد: سهم بخش کشاورزی از اعتبارات ابلاغی اشتغال روستایی و عشایری استان، 45 درصد از 100 میلیارد تومان اعتبار ابلاغی استان بود و سازمان جهادکشاورزی استان موفق به تعیین تکلیف و بلوکه کردن 68 درصد از این اعتبارات شده است.


این مسئول با بیان این‌که تاکنون حدود 68 میلیارد و 630 میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری به 389 طرح کشاورزی تخصیص داده شده است، ادامه داد: با پرداخت این میزان تسهیلات در مجموع برای 935 نفر در بخش کشاورزی استان اشتغال‌زایی می‌شود.


وی با اشاره به این‌که هدف و رویکرد اصلی پرداخت تسهیلات در بخش کشاورزی استان زنجان، اشتغال‌زایی حداکثری بوده است، افزود: متوسط سرانه اشتغال تسهیلات اعطایی در بخش کشاورزی استان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری حدود 73 میلیون است و سرانه اشتغال در بخش صنعت بین 500 میلیون تا یک میلیارد تومان برآورد می‌شود.


قصابی با بیان این‌که به زودی با ابلاغ مرحله دوم اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری، ثبت‌نام با ساز و کار جدید شروع خواهد شد، تصریح کرد: نرخ تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری 6 درصد است و از متقاضیان دریافت تسهیلات در استان تقاضا می‌شود قبل از ثبت درخواست در سامانه کارا، پیوست‌های ضمیمه را با دقت مطالعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: