• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-7914-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در سازمان جنگل‌ها عنوان کرد:

نقش کلیدی ترویج در تسهیل‌گری اجرای پروژه‌های منابع‌طبیعی


ناظر عالی دفتر آموزش و ترویج سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تاکید کرد: نقش محوری و کلیدی اداره ترویج در تسهیل‌گری اجرای پروژه‌های منابع‌طبیعی مورد توجه مسئولان باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان، فتاحی در حاشیه نشست با مسئولان و دست‌اندرکاران اداره آموزش و ترویج اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان در جمع خبرنگاران، اداره آموزش و ترویج را ضمانت‌دهنده و تضمین‌کننده موفقیت پروژه‌های منابع‌طبیعی عنوان کرد و گفت: اداره ترویج قبل از اجرای پروژه با انجام امورات مربوط به تسهیل‌گری، زمینه ماندگاری و پایداری پروژه‌ها را تضمین می‌کند.

 

وی در خصوص پروژه‌های صندوق توسعه ملی، آموزش و ترویج را محوری‌ترین موضوع در فرآیند اجرای پروژه‌های سازمان متبوع دانست و اظهار کرد: اداره آموزش و ترویج در موفقیت پروژه‌ها نقش محوری و کلیدی دارد؛ چرا که به عنوان یک واسط میان سازمان و جوامع محلی فرآیند ورود به مناطق جهت اجرای پروژه‌های مشارکتی را فراهم می‌آورد.

 

این مسئول با بیان اینکه در اجرای پروژه‌ها صرفا نباید به اقدامات فیزیکی اکتفا و ملاک موفقیت‌مان را به این موضوع معطوف کنیم، اضافه کرد: اصل در اجرای موفق پروژه‌ها پایداری، مراقبت از پروژه حین بهره‌برداری و بهره‌مندی از آن با حفظ و حراست از پروژه است که این مهم با ورود کارشناسان آموزش و ترویج به عرصه‌ها و گفتمان با روستائیان و اطلاع‌رسانی و آگاهی به آنان محقق می‌شود.

 

فتاحی، اداره ترویج را ضمانت‌دهنده و تضمین‌کننده موفقیت پروژه‌های منابع‌طبیعی عنوان و خاطرنشان کرد: اداره ترویج قبل از اجرای پروژه با انجام امورات مربوط به تسهیل‌گری، زمینه ماندگاری و پایداری پروژه‌ها را تضمین می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: