• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-3284-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:

افزایش تعداد بیمه‌شدگان اجباری در استان زنجان


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تعداد بیمه‌شدگان اجباری در استان افزایش یافته است.


ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: از زمان ابلاغ تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تاکنون 58 جلسه ستاد تسهیل با حضور ریاست و اعضای ستاد برگزار شده که نتیجه آن ابلاغ 573 مصوبه در جهت رفع موانع تولید در استان زنجان بوده است.


وی با اشاره به تحقق صد درصدی مصوبات ستاد تسهیل در بین سال های 94 تا 96، افزود: 35 مصوبه ستاد تسهیل در سال‌جاری تحقق پیدا نکرده است که با تعامل با سایر دستگاه‌های اجرای استان در پی عملیاتی شدن آن‌ها هستیم.


این مسئول در خصوص فعالیت این ستاد در طی سال‌جاری، ادامه داد: در طی هشت ماهه گذشته 8 جلسه ستاد تسهیل برگزار شده که 82 مصوبه داشته است و همه درخواست‌های واحدهای تولیدی در گروه کارشناسی ستاد تسهیل بررسی می‌شود و به منظور بررسی دقیق و کارشناسی موانع تولید در استان، گروهی متشکل از کارشناسان خبره دستگاه‌های متولی توسعه تولید و تجارت، درخواست‌ها را بررسی کرده و نتیجه را به ستاد مدیران گزارش می‌کند.


فغفوری تصریح کرد: گروه کارشناسی تاکنون 151 بار تشکیل جلسه داده و در طی این جلسات 626 درخواست را بررسی کرده‌اند و خوشبختانه کسب رتبه دوم کشوری در زمینه اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیل از مباحثی است که استان در آن موفق بوده وعدم اقزایش واحدهای غیرفعال در استان، افزایش تعداد بیمه شدگان‌اجباری که عمدتا در بین واحدهای تولیدی رخ داده و همچنین احیای 29 واحد صنعتی از نتایج مطلوب تحقق مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، خاطرنشان کرد: اقدامات مناسبی در جهت رفع مشکلات تولیدکنندگان در سایه تعامل و همکاری همه ادارات و سازمان‌ها صورت گرفته است ولی اعتقاد داریم می‌توان با درک صحیح شرایط اقتصادی کشور از سوی همه مسئولان، اقدامات تاثیرگذار بیشتری انجام داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: