• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-1388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

هفته هفتم و هشتم رقابت‌های لیگ ووشو جوانان؛

دو باخت غیرمنتظره برای نماینده ووشو زنجان


نماینده ووشوی زنجان در ادامه رقابت‌های لیگ جوانان با متحمل شدن دو شکست غیرمنتظره در برابر حریفان خود، جایگاه دومی خود را در گروه اول این رقابت‌ها از دست داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفته هفتم و هشتم از هشتمین دوره رقابت‌ها لیگ ووشو جوانان با برگزاری چند دیدار در گروه‌های دوگانه این دوره از مسابقات پیگیری شد که تیم مقاومت زنجان به‌عنوان یکی از تیم‌هایی که در طول هفت دوره گذشته همواره موفق به حضور در فینال این مسابقات شده است، در دو دیدار این هفته متحمل دو شکست غیرمنتظره شد.

 

نماینده ووشوی زنجان در هفته هفتم این رقابت‌ها با نتیجه نزدیک 6 بر 5 از تیم هیئت ووشو نور شکست خورد تا از رسیدن به سه امتیاز این دیدار بازبماند. تیم مقاومت زنجان در هفته هشتم این مسابقات نیز مقابل تیم سپاه سلمان قرار گرفت و در عین ناباوری با نزدیک 6 بر 5 دومین باخت متوالی و غیرمنتظره خود را در این هفته از رقابت‌های لیگ ووشو جوانان تجربه کرد.

 

در پایان هفته هفتم و هشتم هشتمین دوره مسابقات لیگ ووشو جوانان، تیم رنگ فیروزه شیراز با کسب 21 امتیاز کماکان در صدر جدول این گروه قرار دارد، تیم هیئت ووشو نور با 18 امتیاز جایگاه دومی را از آن خود کرد، تیم مقاومت زنجان که پیش از این جایگاه دوم را در اختیار داشت، با متحمل شدن دو باخت غیرمنتظره با همان 12 امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

 

همچنین تیم سپاه سلمان با 10 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت، تیم هیئت ووشو قزوین با 7 امتیاز عنوان پنجمی را در اختیار دارد، تیم هیئت ووشو البرز با 3 امتیاز در مکان ششم قرار دارد و تیم هیئت ووشو کردستان نیز بدون امتیاز در انتهای جدول این گروه جای گرفته است.

 

به گزارش ایسنا، در هشتمین دوره رقابت‌های لیگ ووشو جوانان، تعداد 14 تیم در دو گروه 7 تیمی حضور دارند که تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی راه خواهند یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: