• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-1391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در خانه ملت:

مدیران منتظر بودجه انقباضی باشند


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران منتظر بودجه انقباضی باشند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره، با اشاره به ارائه بودجه سال آینده به مجلس توسط رئیس‌جمهور، عنوان کرد: با توجه به جنگ اقتصادی که دشمنان علیه کشورمان به راه انداخته‌اند، بودجه سال آینده کشور، بودجه انقباضی است.

 

وی با اشاره به اینکه فروش نفت ایران ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه بود، ادامه داد: سال آینده این فروش به کمتر از نصف خواهد رسید.

 

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مدیران منتظر یک بودجه انقباظی باشند، یادآور شد: دولت در بحث کاهش هزینه‌ها ورود جدی خواهد کرد.

 

عزیزی با اشاره به اینکه به بحث نگه‌داشت در عمران کشور توجه نمی‌کنیم، افزود: به لحاظ آسیب زدن به پروژه‌های عمرانی در سطح دنیا در رتبه‌های بالا قرار داریم.

 

وی با اشاره به اینکه در برهه فعلی نباید انتظارات مردم را بالا برد، اظهار کرد: شرایط باید مدیریت شود و مردم باید در جریان وضع موجود و چالش‌های پیش روی کشور قرار گیرند.

 

عزیزی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر بار مذاکره در شرایط فعلی نخواهد رفت، افزود: تحریم برای ما تازگی ندارد، نظام ما گردنه‌های فراوانی را پشت سر گذاشته که با هوشیاری مردم و مسئولان، این گردنه را نیز رد خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به روند نزولی نرخ ارز، یادآور شد: علی‌رغم این سیر نزولی، قیمت کالاها کاهش نمی‌یابد که این امر نظارت‌های دقیق و مستمر بر بازار را می‌طلبد.

 

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد بودجه کشور، ملی و ۲۰ درصد استانی تعریف می‌شود، خاطرنشان کرد: باید رویه‌ای اتخاذ شود که ملاک ارزیابی مدیران، جذب اعتبارات باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: