• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-1991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان در گفت‌وگو با ایسنا:

زنجان باید از معبر به مقصد گردشگران تبدیل شود


استاندار زنجان گفت: زنجان باید از معبر به مقصد گردشگران تبدیل شود.


فتح‌الله حقیقی در گفت‌وگو ی اختصاصی با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه گردشگری از حوزه‌های بسیار مهم استان زنجان است، اظهار کرد: زنجان مهد علما و دانشمندان سرشناش بسیاری است که از نمونه‌های بارز آن می‌توان به شهید شهریاری اشاره کرد.


وی با اشاره به اینکه زنجان تاریخ بسیار بزرگی داشته و به پایتخت شور و شعور حسینی در سطح کشور مزین شده است، عنوان کرد: در ایام محرم، سایر نقاط کشور نیز عزاداری زنجان را الگوی خود قرار می‌دهند.


نماینده عالی دولت در استان زنجان، برخورداری از منابع‌طبیعی بکر را از دیگر مزیت‌های استان در حوزه گردشگری نام برد و افزود: علی‌رغم بهره‌مندی از پتانسیل‌ها و جاذبه‌های گردشگری و توریستی خوب، متاسفانه در سنوات گذشته به این حوزه توجه چندانی صورت نگرفته است.


حقیقی با اشاره به اینکه زنجان بیشتر معبر گردشگران بوده است نه مقصد آن‌ها، یادآور شد: با توجه به پتانسیل‌های استان در گردشگری تلاش داریم طراحی‌هایی انجام شود که زنجان از معبر به مقصد گردشگران تبدیل شود.


وی عنوان کرد: از اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری استان می‌توان به المان شهری زنجان اشاره کرد که سبب می‌شود کسانی که وارد استان می‌شوند با تاریخ زنجان بیشتر آشنا شوند.


نماینده عالی دولت در استان زنجان خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری خوبی در حوزه گردشگری استان وجود داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: