• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-686-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان:

جان باختن دانشجویان واحد علوم و تحقیقات، ضایعه‌ای بزرگ بود


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: جان باختن 9 تن از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، ضایعه‌ای سنگین برای جامعه دانشگاهی و ملت بزرگ ایران و سایه غمی سترگ بر آسمان دانشگاه آزاد اسلامی است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان، علیرضا فیروزفر در حاشيه مراسم یادبود جان‌باختگان و دعا برای شفای مصدومان واحد علوم و تحقیقات در مهدیه واحد زنجان، افزود: دانشجویان سرمایه‌های ارزشمند کشور هستند.

 

وی تصریح کرد: حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقات و جان باختن تعدادی از دانشجویان و مصدومیت تعداد دیگری از آنان واقعه‌ای غم‌انگیز برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.

 

رئیس واحد زنجان با اشاره به پیام تسلیت و همدردی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) برای این حادثه، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی نگاه ویژه و باور عمیقی به قشر دانشجو و جوان دارند و پیام معظم له تسلی بخش رنج و درد حاصل از اين واقعه شد.

 

وی با اشاره به حضور دکتر طهرانچی در محل حادثه، گفت: رئیس عالی دانشگاه در اولین لحظه‌های این اتفاق ناگوار در محل حضور پیدا کردند و به عنوان یک امدادگر به یاری مصدومان شتافتند. همچنین رئیس هیئت امنای دانشگاه در بیمارستان‌هایی که مصدومان بستری شده بودند، حضور پیدا کرده و پيگير امورات بود.

 

فیروزفر ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در حادثه‌ای غم‌انگیز و دردناک جمعی از اعضای خانواده خویش را از دست داد و تعدادی از فرزندان نخبه این مجموعه بزرگ و فاخر نيز مصدوم شدند. سایه سنگین این درد و رنج بر سپهر آبی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی سایه افکنده و دانشگاه و دانشگاهیان را در ماتم از دست دادن فرزندان وطن فرو برده است.

 

گفتنی است، مراسم یادبود جان باختن دانشجویان واحد علوم و تحقیقات و دعا برای شفای مصدومان حادثه این واحد دانشگاهی در واحدها و مراکز استان زنجان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: