• جمعه ۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-1385-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

بصیرت لازمه مقابله با توطئه‌های دشمنان است


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه دشمن هرگز از دشمنی و توطئه‌های خود در برابر جمهوری اسلامی دست بر نخواهد داشت، گفت: برای مقابله با دشمنی‌ها، داشتن بصیرت حائز اهمیت است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان‌، اظهار کرد: اقدام به‌موقع لازمه بصیرت است و در این راستا شناخت دشمن و مقابله به‌موقع در برابر توطئه‌ها در این راستا حائز اهمیت است.


وی بر بینش سیاسی و موقعیت‌شناسی در برابر توطئه‌های دشمن اشاره کرد و افزود: در زمان حاضر برای حفظ دین و مذهب و ولایت‌فقیه و نظام جمهوری اسلامی باید مسائل جهان اسلام را شناخته و به ترفندهای گوناکون دشمن آگاهی داشته تا بتوانیم واکنش‌های مناسب از خود نشان دهیم.


امام جمعه زنجان با بیان اینکه جنگ، ترور، محاصره اقتصادی و بایکوت سیاسی از برنامه‌های دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی است، به وقایع سال 88 اشاره کرد و گفت: در فتنه 88 موضوع انتخابات بهانه بود؛ چرا که هدف آن‌ها اصل نظام بود که با تدبیر و بصیرت ولایت‌فقیه و همراهی مردم همیشه در صحنه،    همه این توطئه‌ها خنثی و حماسه 9 دی به ثبت رسید.


آیت‌الله خاتمی در ادامه با اشاره به اینکه صاحبان اصلی نظام، خود مردم هستند، اظهار کرد: به همین خاطر حفظ آن بر همه ایرانیان واجب‌ترین واجب‌ها به‌شمار می‌رود. مردم باید بدانند دشمنان بعد از رحلت امام راحل در تلاش برای نابودی انقلاب ایران بودند، هر چند توطئه‌های آن‌ها بارها خنثی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: