• شنبه ۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-4114-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

راه‌اندازی بازارچه بانوان با جدیت پیگیری می‌شود


نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: موضوع راه‌اندازی بازارچه بانوان با جدیت دنبال می‌ شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی در نشست بانوان فرهیخته استان، با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات مربوط به بانوان باید منظم باشد، اظهار کرد: علاوه بر اینکه برگزاری جلساتی با مضمون مسائل مربوط به بانوان نباید یک مرتبه باشد، بلکه این قشر باید به صورت مستمر و کاربردی‌تری در نشست‌ها حضور یابند و اندیشه‌های خلاق خود را در حوزه‌های مختلف ارائه دهند.


استاندار زنجان با اشاره اینکه طرح‌های ویژه‌ای برای حوزه جوانان در نظر گرفته‌ایم که به زودی اجرایی می‌شود، ادامه داد: تجلیل از مدال‌آوران، یکی از اقداماتی است که با بهره‌گیری از توان بخش خصوصی در رابطه با جوانان صورت خواهد گرفت.


وی همچنین با اشاره به اینکه هنر، جایگاه والایی در جامعه دارد، افزود: بانوان باید از ظرفیت یکدیگر بهره‌مند شوند. بانک اطلاعاتی بانوان نیز  باید راه‌اندازی شود تا این قشر هر چه تمام‌تر مورد حمایت قرار گیرند.


حقیقی در ادامه با اشاره به اینکه توجه به نهاد خانواده موضوع بسیار مهمی است، تصریح کرد: متاسفانه امروز طلاق به یکی از معضلات مهم اجتماعی تبدیل شده است و خوشبختانه در این راستا، اجباری کردن آموزش‌های قبل از ازدواج در دستور کار قرار دارد.


استاندار زنجان همچنین با اشاره به اینکه استان زنجان ظرفیت بالایی برای جذب خیران دارد، خاطرنشان کرد: باید علاوه بر بهره‌گیری از ظرفیت خیران، این قشر را از کمک‌های خود محروم نکنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: