• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-288-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

مهم‌ترین مسئله امروز، موضوعات اجتماعی است


نماینده عالی دولت در استان زنجان تاکید کرد: مهم‌ترین مسئله امروز، موضوعات اجتماعی است که باید اهتمام جدی به آن داشته باشیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی در نشست صمیمی با هیئت‌های ورزشی استان زنجان با اشاره به اینکه جوانانی که تلاش می‌کنند در میادین مختلف ورزشی برای ایران اسلامی افتخار کسب کنند، از ارزش زیادی برخوردارند، افزود: اینکه این ورزشکاران در رقابت‌های بین‌المللی موفق به کسب مدال شده و پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درمی‌آورند، به نوبه خود ارزشمند است اما نفس تلاش برای حضور در این رقابت‌ها نیز فارغ از نتایجی که کسب می‌شود، حائز اهمیت است.

 

وی با تاکید بر اینکه ظرفیتی که امروز در نسل جوان جامعه وجود دارد، ایجاب می‌کند که حمایت‌های بیشتری از این نسل آینده‌سازان به عمل آورده و دغدغه‌های آنان را به‌عنوان مشکلات اصلی جامعه تلقی کنیم، ادامه داد: امروز جوانان این مرز و بوم نیاز به توجه دارند تا بتوانند ارزش‌های خود را به منصه‌ظهور بگذارند، از این رو اعتقاد راسخ به این مهم داریم که توجه به مشکلات جوانان، توجه به دغدغه‌های جامعه بوده و اگر خواهان توسعه جامعه هستیم، باید به قشر جوان اهمیت دهیم.

 

استاندار زنجان با یادآوری اینکه ورزش در عصر حاضر کاملا به صورت حرفه‌ای دنبال شده و ورزشکارانی که به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، با توجه به افتخارآفرینی که در میادین مختلف دارند، نیروی انسانی ارزشمندی به‌شمار می‌روند، تصریح کرد: معتقدیم تجلیل از ورزشکاران یکی از راه‌هایی است که می‌تواند ضمن ارزش‌گذاری به فعالان این عرصه، زمینه را برای حضور نسل بعدی در این حوزه فراهم کند، از این رو تداوم حمایت از ورزشکاران به انحای مختلف باید در اولویت برنامه‌ها باشد.

 

حقیقی با بیان اینکه مهم‌ترین مسئله امروز جامعه ما مربوط به مسائل اجتماعی بوده و باید رفع دغدغه جوانان در این عرصه مورد توجه همه مسئولان باشد، اظهار کرد: موضوعاتی چون طلاق، اعتیاد، بزه‌های اجتماعی و ... جزو موضوعات مهمی امروز تلقی می‌شود و باید بتوان با برنامه‌ریزی صحیح و پر کردن اوقات فراغت جوانان، ضمن کم کردن این آسیب‌های اجتماعی، انگیزه قشر جوان را برای حضور موثر و مفید در جامعه ارتقا بخشید و آن‌ها را در مسیر پویایی قرار داد.

 

وی با اشاره به اینکه امروز جوانان باید بیش از گذشته احساس شور و شعف داشته باشند تا بتوانند خلاقیت‌های خود را در جامعه بروز و ظهور دهند، خاطرنشان کرد: بی‌شک، هیئت‌های ورزشی مکانی مطمئن برای بروز این خلاقیت‌ها به‌شمار می‌رود، از این رو باید تلاش کنیم تا دغدغه‌هایی که هیئت‌های ورزشی با آن دست به گریبان هستند را به حداقل برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: