• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-2584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

متخلف برابر قانون مجازات می‌شود


استاندار زنجان گفت: با متخلفان برابر با قانون برخورد می‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی ظهر امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی، اظهار کرد: هدف از برگزاری شورای اطلاع‌رسانی، سیاست‌گذاری است و باید تصمیم‌ گرفته شود که مدیران چگونه باید به رسانه‌ها پاسخ دهند.


این مسئول ادامه داد: در این جلسه مشکلات خود رسانه‌ها و مشکلات ارتباط آنان با دستگاه‌ها و مدیران بررسی شود. همچنین باید مشکلات و نوع ارتباط آنان فضای مجازی و رسانه‌ها و مشکلات آنان بررسی شود.


وی افزود: باید موضوع اطلاع‌رسانی دولت در این شورا سیاست‌گذاری شود. همچنین باید نحوه اطلاع‌رسانی چهل‌سالگی انقلاب بررسی شود.


حقیقی با اشاره به درخواست خبرنگاران از رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان در رابطه با توزیع گوشت مرغ، تصریح کرد: درخواست ارائه گزارش در رابطه با این مسئله حق رسانه‌ها است و باید توجه داشت که قیمت مرغ در زنجان ارزان‌تر از سایر استان‌ها است.


نماینده عالی دولت در استان زنجان، با بیان اینکه با متخلف برابر با قانون برخورد می‌شود، یادآور شد: رسانه‌ها در رابطه با مسائلی که به آبروی مردم ارتباط دارد، محتاط‌تر برخورد کنند؛ چرا که این‌گونه مسائل سبب تحلیل نادرست و ایجاد نگرانی در مردم می‌شود.


استاندار زنجان بر نظارت صحیح بر توزیع گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز و نیز برخورد قانونی با افرادی که از موقعیت خود سوءاستفاده می‌کنند، تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: