• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-488-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با اعتماد مجدد اعضای مجمع؛

«مهران زرگری» سکان‌دار هیئت بدنسازی استان باقی ماند


مهران زرگری با کسب اکثریت آرا از اعضای مجمع توانست برای دومین دوره متوالی، ریاست هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان را عهده‌دار شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در پایان رأی‌گیری، اعضای مجمع به رئیس سابق این هیئت رأی اعتماد دادند تا این روزها که صحبت از تغییر و تحولات اساسی در رأس هیئت‌ها به گوش می‌رسد، این هیئت با همان مدیریت به کار خود ادامه دهد.

 

در این مجمع مهران زرگری به همراه مهدی شکوری و علی شهبازی به‌عنوان سه کاندیدای حاضر در جلسه به ارائه برنامه‌های خود برای چهار سال آینده این هیئت پرداختند تا اعضای مجمع در جریان برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کاندیداها قرار گرفته و بتوانند کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

با انجام مراسم رأی‌گیری، مهران زرگری با کسب 13 رأی از 17 رأی مأخوذه توانست برای دومین دوره متوالی ریاست هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان را عهده‌دار شود. مهدی شکوری که به نظر می‌رسید رقیب اصلی زرگری باشد، با 4 رأی راه به جایی نبرد و علی شهبازی نیز اعتماد اعضای مجمع را جلب نکرد و بدون اینکه رأیی به نامش در صندوق انداخته شود، از گردونه رقابت خارج شد.

 

گفتنی است، مهران زرگری در تاریخ 10 دی‌ماه 93 با کسب 18 رأی، سکان هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان را از سعید صفری تحویل گرفت و 9 دی‌ماه امسال نیز با کسب 13 رأی برای دومین دوره متوالی بر این مسند تکیه زد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: