• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-788-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر ورزش و جوانان:

ازدواج و اشتغال جوانان، دغدغه اصلی این وزارتخانه است


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ازدواج و اشتغال جوانان، دغدغه اصلی وزارت ورزش و جوانان است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، ژاله فرامرزیان صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سلطانیه با بیان اینکه ازدواج و اشتغال جوانان، دغدغه اصلی وزارت ورزش و جوانان است، افزود: اگر فضایی مناسب، مسابقات و رویدادهایی ارزشمند داشته باشیم، بی‌تردید آسیب‌های اجتماعی کاهش خواهد یافت.

 

وی با بیان اینکه برنامه وزارت ورزش و جوانان، توسعه زیرساخت‌های ورزشی و امکان فراهم آوردن فضاهای ورزشی است، اظهار کرد: در تحقق این مهم باید همه دستگاه‌ها همکاری لازم را انجام دهند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه اگر فضایی مناسب و مسابقات درخور و نیز رویدادهایی ارزشمند را داشته باشیم، آسیب‌های اجتماعی کاهش خواهد یافت، تصریح کرد: مشکلات سلامت نیز با ورزش کاهش می‌یابد.

 

فرامرزیان با تاکید بر اینکه اساس سلامت، ورزش است، خاطرنشان کرد: افزایش سرانه ورزشی باید صورت گیرد که در این بین در حال حاضر حدود 4000 پروژه نیمه‌تمام ورزشی وجود دارد.

 

وی با اشاره به اینکه همراهی در تامین هزینه پروژه‌ها و نیز کمک برای پیشبرد این پروژه‌ها لازم و ضروری است، افزود: ازدواج و اشتغال جوانان، دغدغه و برنامه اصلی وزارت ورزش و جوانان است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانس وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه ابن عقب‌افتادگی پروژه‌های ورزشی در زنجان باید جبران شود، بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه‌های ورزشی تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: