• پنجشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-5291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

توسعه بدون مشارکت مردم محقق نمی‌شود


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: توسعه بدون مشارکت مردم محقق نمی‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در نشست با جمعی از معتمدین، ریش‌سفیدان و فعالان اجتماعی شهرستان خرم‌دره رفع بخشی از نیازهای چندین ساله شهرستان همگی در سایه تلاش و اتحاد مردم و مسئولان شهرستان حاصل شده است.


وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای رفع نیاز مردم طی چند سال اخیر، گفت: از مهم‌ترین این اقدامات می‌توان به رفع توقیف اسناد زمین‌های شهرک صنعتی، اخذ مجوز احداث میدان ورودی شهر، ساماندهی ایستگاه راه آهن، بازگشایی حمام تاریخی یان‌یان، بازگشایی راه ارتباطی روستای خلج به روستای داودگر، بازگشایی راه ارتباطی خرم‌دره به قیدار، اصلاح ورودی روستای انجلین، جذب اعتبارات لازم برای شهرستان به‌ویژه شهرداری برای اتمام پروژه‌های عمرانی داخل شهر، جذب سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی، پیگیری راه خرم‌دره به شمال، حل مشکل زمین‌های اصناف، پیگیری و اخذ موافقت استانداری برای احداث بیمارستان جدید اشاره کرد.


محمدی تاکید کرد: تاکنون 10 جلسه و دیدار با وزرای وزارتخانه‌ها در موضوعات مختلف مربوط به شهرستان به همت نماینده مردم منطقه در مجلس صورت گرفته است که در همه این دیدارها اعتبارات و امکانات خوبی جذب شده است.


فرماندار شهرستان خرم‌دره، مردم را ولی‌نعمت مسئولان دانست و افزود: مسئولان برای خدمت صادقانه به مردم در پست‌های مختلف انتخاب می‌شوند و اگر خدمتی صورت می‌گیرد، وظیفه هر مسئول است و نیاز به تقدیر و تشکر نیست و از طرفی قدردانی مردم باعث دلگرمی مسئولان می‌شود و آنها را در ادامه راه خود موفق‌تر و با انگیزه‌تر می‌سازد.


وی با بیان اینکه مردن برای توسعه و پیشرفت شهرستان خرم‌دره و کمک به دولت در کنار مسئولان باشند، ادامه‌ داد: هر جا اگر توسعه و پیشرفتی باشد قطعا با کمک مردم بوده است، زیرا مسئولان به تنهایی نمی‌توانند در این امر موفق شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: