• جمعه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-2085-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان تاکید کرد:

مدیر مردمی می‌خواهم نه پشت میزنشین


استاندار زنجان گفت: مدیرانی که با سیاست عملیاتی بنده همراه باشند، باید از پشت میز بیرون آمده و در بین مردم حضور داشته و انتقاد‌پذیر باشند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فتح‌الله حقیقی در دیدار با نخبگان و جمعی از جوانان استان زنجان، اظهار کرد: هر یک از افراد در جامعه وظیفه‌ای بر عهده خود دارند که باید به نحو احسن آن را انجام دهند.


وی افزود: جوانان یکی از ارکان مهم نظام به‌شمار می‌آیند؛ در نتیجه باور کردن جوان به این معنا نیست که جوان خودش کار کند، بلکه باید جوان در کنار مدیران قرار گرفته و کار کند.


حقیقی در ادامه به ضرورت به‌کارگیری ایده‌ها اشاره کرد و گفت: ایده‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که با مختصات شرایط و اجتماع بتوان آن را اجرایی کرد که در این امر جنسیت ملاک نیست و باید از ظرفیت‌ها استفاده کرد.


استاندار زنجان یادآور شد: مدیرانی که با سیاست عملیاتی بنده همراه باشند، باید از پشت میز بیرون آمده و در بین مردم حضور داشته و انتقاد‌پذیر باشند.


حقیقی افزود: از زمان حضور در استان رنجان از 40 روستا و شهر در استان و   12 اداره‌کل نیز بازدید کرده‌ام و تنها رسانه‌ها جا مانده‌اند که در هفته آینده از آن‌ها نیز بازدید خواهم کرد.


وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر 70 درصد لوازم مورد نیاز برق فشار قوی کشور در استان زنجان تولید می‌شود، خاطرنشان‌ کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در این حوزه‌ها وجود دارد باید به دنبال کمی‌سازی و کیفی‌سازی شهرک‌های تخصصی باشیم و در این راستا ساخت شهرک آی‌تی را با توجه به ظرفیت‌های استان در دستور کار داریم.


استاندار زنجان به ضرورت فعالیت فرودگاه زنجان نیز اشاره کرد و یادآور شد: به منظور توسعه استان باید فرودگاه استان فعال بوده تا زمینه حضور سرمایه‌گذار فراهم شود؛ همچنین باید قطار ویژه زنجان به تهران نیز در شیفت صبح راه‌اندازی شود.


حقیقی همچنین با اشاره به اینکه تکمیل چرخه تولید در استان باید جایگزین ایجاد کارخانجات متعدد شود، تصریح‌ کرد: فرآوری یک محصول و فروش آن بسیار ارزشمندتر است و فروش یک محصول تولیدی را به دنبال خواهد داشت و باید در این مسیر گام برداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: