• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-5691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سایه ساماندهی بر سر بیمارستان شهدای طارم


فرماندار شهرستان طارم گفت: بیمارستان شهدای طارم نیازمند ساماندهی است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در دومین مجمع سلامت شهرستان طارم با اشاره به شعار انتخاب شده برای این مجمع با مضمون تغذیه سالم - زیتون سالم در محیط زیست سالم، اظهار کرد: با دست‌یابی به این شعار، رخدادهای بسیار مثبتی در حوزه سلامت این شهرستان اتفاق خواهد افتاد.


وی با تاکید بر اینکه به برکت انقلاب وضعیت فعلی منطقه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست، ادامه داد: خدمات و زیرساخت‌های بسیاری در طول 40 سال بعد از انقلاب در طارم ایجاد شده است.


هاشم‌نژاد با اشاره به ضرورت راه‌اندازی مرکز جامع خدمات سلامت شبانه‌روزی شهر چورزق، از راه‌اندازی این مرکز در دهه‌فجر امسال خبر داد و گفت: راه‌اندازی این مرکز ضمن کاهش مراجعات مردمی به مرکز شهرستان، ارائه خدمات شبانه‌روزی در شهر چورزق و افزایش رضایت‌مندی مردمی را در پی خواهد داشت.


این مسئول، ساماندهی بیمارستان شهدای شهر آب‌بر را ضروری خواند و تاکید کرد: میز خدمت این بیمارستان جهت بهبود در خدمات‌رسانی به مردم باید فعال‌تر باشد و توجه ویژه‌ای به مراجعات مردمی صورت گیرد.


فرماندار شهرستان طارم، ایجاد کلینیک شبانه‌روزی در شهر آب‌بر را نیاز ضروری مرکز شهرستان برشمرد و تاکید کرد: راه‌اندازی این کلینیک در گرو مساعدت مسئولان استانی است.


هاشم‌نژاد به وجود مناطق محروم و روستاهای صعب‌العبور در این شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: باید اهتمام ویژه جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و بهداشتی در این مناطق صورت گیرد تا در مواقع بحرانی دچار مشکل نشویم.


وی، غربال‌گری سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان در مدارس شهرستان را ضروری خواند و افزود: جهت نهادینه کردن اهمیت به سلامت دهان و دندان در دانش‌آموزان، این طرح باید در مدارس اجرا شود.


فرماندار شهرستان طارم، مشارکت شهروندان در حوزه سلامت را از ضروریات این حوزه عنوان کرد و یادآور شد: در صورت مشارکت مردم و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، تحقق کامل ‌شعار مجمع سلامت دور از دسترس نیست.


وی تصریح کرد: قطعا با دستیابی شعار مجامع سلامت، رخدادهای بسیار مثبتی در حوزه سلامت این شهرستان اتفاق خواهد افتاد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: