• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-2585-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خبر داد:

ایجاد بیش از 1160 شغل در روستاهای هدف سراسر کشور


مسئول منطقه دو معاونت اشتغال و معیشت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران گفت: تاکنون بیش از 1160 شغل در روستاهای هدف کشور ایجاد شده که این رقم در استان زنجان 40 شغل در روستاهای بوده‌ است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محسن نیک‌نفس در بازدید از روستاهای تحت پوشش قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران در زنجان، اظهار کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران در روستاهای استان زنجان فعالیت‌های خوبی در زمینه پرورش دام، صنایع‌دستی، کاشت عدس و ایجاد شبکه‌های بازار انجام داده‌ است.


وی افزود: بر اساس مطالعات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اشتغال روستایی، در بحث پرورش دام به صورت عمده و تسهیل در دامداری و توسعه گردشگری در روستاها، مطالعات جدی انجام گرفته است تا درآمد اهالی روستاها ارتقا یابد.


نیک‌نفس تصریح کرد: همکاری با نهادهای واسطه‌ای از قبیل زنبورداری و صنعت فرش که قابل تعمیم و توسعه است، از برنامه‌های پیشرو جهت ایجاد شغل در روستاها است.


وی یادآور شد: تاکنون بیش از 1160 شغل در روستاهای هدف کشور ایجاد شده است که این رقم در استان زنجان 40 شغل در روستاهای بوده که با ایجاد این تعداد شغل، درآمد هر خانواده 30 میلیون ریال در سال افزایش پیدا کرده‌ است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: