• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-3984-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان:

بازنشسته‌ها تا پایان سال از سیستم خارج شوند


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: با توجه به موافقت‌نامه‌ها، بازنشسته‌های امسال باید تا پایان سال از سیستم خارج شوند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهرام طهماسبی ظهر امروز در نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان زنجان، اظهار کرد: بحث بازنشسته‌هایی که ابتدای سال در موافقت‌نامه‌ها مشخص شده، حتما تا پایان سال کارسازی شود و این افراد از سیستم خارج شوند، چون موافقت‌نامه‌های سال 98 و بودجه‌ای که در نظر گرفته می‌شود، بدون لحاظ این افراد است.


این مسئول ادامه داد: نشریه چهار دهه فعالیت پس از انقلاب در دست اجرا است که در اطلاعات برخی دستگاه‌ها نواقصی وجود دارد و اطلاعات برخی دستگاه‌ها واصل نشده است. به دلیل حساسیتی که بر روی این موضوع وجود دارد، مدیران باید توجه کافی در این رابطه داشته باشند تا اطلاعات به موقع نهایی شود.


وی در رابطه با ساز و کار برنامه‌ریزی کارگروه‌ها و شوراهای مختلف، افزود: مدیریت استان عزم جدی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای استان در شرایط موجود دارد و هنر برنامه‌ریزی و مدیریت اقتضا می‌کند که در شرایط سخت بتوان به نتایج و دستاوردهای بزرگی رسید؛ چرا که با بودجه‌های کلان نفتی انجام پروژه‌ها کار هنرمندانه‌ای نیست. بر اساس رویه‌ها و ملاحظات به نظمی در برگزاری جلسات دست‌ یافته بودیم که سبب دستاوردهای خوبی در استان شده بود ولی این ایده‌آل استان نیست و باید با سرعت و دقت‌نظر بالاتری به اهداف رسید و این تغییرات باید از جلسات شروع شود.


طهماسبی تصریح کرد: برای اینکه بتوان زمینه‌سازی لازم برای تغییرات داشته باشیم، جلسات باید بر اساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی معینی برگزار شود. همچنین پیشنهاد می‌شود سه  روز در هفته مدیران درگیر جلسات باشند و مابقی زمان را به وظایف جاری حوزه عملیاتی خود اختصاص دهند. دعوتنامه جلسات باید یک هفته الی پنج روز قبل ارسال شود و گزارش‌ها نباید 10 تا 15 دقیقه بیشتر به طول بکشد تا بتوان نتیجه‌گیری کرد و مدیران پاسخ پرسش مطرح شده در جلسه را در زمان کوتاه باید ارائه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: