• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-5991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

مناسب‌سازی، دغدغه مشترک معلولان است


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: مناسب‌سازی از دغدغه‌های مشترک همه معلولان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه کمیته مناسب‌سازی شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه برخی از ادارات شهرستان برای تردد راحت‌تر معلولان مناسب‌‌سازی نشده‌ است، اظهار کرد: روسای دستگاه‌های اجرایی باید مناسب‌سازی را اول از ادارات خود شروع کنند.


وی با تاکید بر اینکه در زمینه مناسب‌سازی باید فرهنگ‌سازی لازم در جامعه صورت گیرد، ادامه داد: جامعه در حال حرکت به سمت و سوی سالمندی است، لذا برای مناسب‌سازی سطح شهر و ادارات باید اهتمام ویژه‌ای وجود داشته باشد.


فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه بهزیستی باید آخرین وضعیت ادارات در زمینه مناسب‌سازی را به دفتر فنی فرمانداری گزارش دهد، ادامه داد: با تعیین یک بازه زمانی مشخص، مناسب‌سازی در ادارات باید صورت گیرد.


وی یادآور شد: روسای دستگاه‌های اجرایی باید توجه داشته باشند که بحث مناسب‌سازی یکی از آیتم‌های ارزیابی ادارات به ویژه در جشنواره شهید رجایی است، لذا در این امر نباید کوتاهی صورت گیرد.


این مسئول با تاکید بر اینکه معلولان به هیچ وجه نیازمند دلسوزی ما نیستند، خاطرنشان کرد: باید بسترهای لازم برای حضور معلولان در جامعه مانند افراد عادی فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: