• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-11214-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان:

مهرانه حاصل بارش افکار جمعی مردم زنجان است


مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه گفت: مهرانه حاصل بارش افکار جمعی مردم زنجان است.


اصغر وثوق در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: زنجان به عنوان پایتخت شور و شعور حسینی در سطح کشور مشهور است و در حال حاضر مهرانه در کنار حسینیه اعظم زنجان، یکی از برندهای مطرح ایران است و کل کشور زنجان را با این مجموعه می شناسند.


وی با اشاره به فعالیت 6 ساختمان بزرگ مهرانه در زنجان و مهمانسرای انجمن در تهران، افزود: در این دفاتر تنها 60 کارمند مشغول به فعالیت هستند و عمده فعالیت‌ها توسط خیرینی انجام می‌شود که بدون هیچ چشم‌داشتی و صرفا برای کسب رضای الهی مهرانه را برای خدمت انتخاب کرده‌اند. روزانه به طور متوسط 700 خیر در دفاتر مهرانه مشغول به فعالیت هستند و این نیروی انسانی از سرمایه‌های انجمن محسوب می‌شوند. در واقع یکی از نقاط قوت مهرانه، خیرمحور بودن آن است.

 

این مسئول ادامه داد: مهرانه حاصل بارش افکار جمعی مردم زنجان است و بانوان در پیشرفت برنامه‌های انجمن نقش بسیاری دارند به طوری که بیش از 90 درصد امورات مهرانه توسط بانوان خیر اداره می‌شود.

 

وثوق با بیان اینکه ماهانه به طور متوسط 700 میلیون تومان مردم زنجان به مهرانه کمک مالی می‌کنند، تصریح کرد: 6500 فقره پرونده مربوط به بیماران داخل استان و 3 شهرستان خارج از استان اعم از میانه، تکاب و بیجار تشکیل شده است و خدمات دارو از 80 تا 100 درصد برای بیماران ساکن مناطق یاد شده رایگان است.

 

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه با بیان اینکه در مهرانه خدمات شیمی‌درمانی و رادیوتراپی و اسکان به جز دارو برای بیماران کل کشور رایگان است، یادآور شد: طبق آمارها از ابتدای فعالیت مرکز رادیوتراپی مهرانه (طی 4 سال)، 3800 بیمار از کل کشور به کلینیک رادیوتراپی مهرانه مراجعه کرده‌اند. مهرانه را با پول بیمه‌ها اداره می‌کنیم.

 

وی شفاف‌سازی مهرانه در حوزه مالی را از نکات موفق مهرانه در جلب مشارکت‌های مالی و معنوی مردم استان زنجان و کشور دانست و گفت:  ما در این امر به تکلیف خود در این حوزه عمل می کنیم و هر ساله گزارشات ریز مالی مهرانه در سایت رسمی این مجموعه موجود است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: