• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-6291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

کتابخانه مرکزی ابهر و دغدغه اعتبارات؛

«یار مهربان» در ابهر 3.5 میلیارد می‌خواهد


رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی ابهر گفت: کتابخانه مرکزی ابهر نیازمند سه و نیم میلیارد تومان اعتبار است.

 

عبدالحسین بختیاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه کتابخانه مرکزی شهرستان ابهر قدمت ۴۳ ساله دارد، عنوان کرد: این کتابخانه دیگر جواب‌گوی مراجعه‌کنندگان نیست.

 

وی با اشاره به اینکه سال ۸۹ کلنگ کتابخانه مرکزی شهرستان ابهر، جایی دورتر از محیط متمرکز شهری به زمین زده شد، ادامه داد: به علت خارج بودن از محدوده شهری و عدم برخورداری از موقعیت مناسب احداث این کتابخانه در مکان تعیین شده از دستور کار خارج شد.

 

این مسئول با اشاره به تغییر مکان احداث کتابخانه مرکزی ابهر، تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و با هماهنگی برخی از دستگاه‌های اجرایی سال‌جاری زمین مناسب در اختیار کتابخانه مرکزی ابهر قرار گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه کتابخانه مرکزی ابهر در زمینی به مساحت 1700 مترمربع کلنگ‌زنی شد، ادامه داد: این کتابخانه دارای 2200 متر زیربنا بوده و در سه طبقه احداث خواهد شد.

 

رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر با اشاره به اینکه طبق آخرین برآوردها این پروژه طی دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، ادامه داد: در حال حاضر پروژه کتابخانه مرکزی ابهر ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

بختیاری با اشاره به اینکه اعتبار اولیه اختصاص یافته برای آغاز این پروژه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است، ادامه داد: سه و نیم میلیارد تومان اعتبار تا اتمام این پروژه مورد نیاز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: