• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-6391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

همزمان با دهه فجر؛

مردم چورزق صاحب مرکز خدمات جامع سلامت می‌شوند


سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: در دهه‌فجر امسال مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شبانه‌روزی چورزق به بهره‌برداری می‌رسد.


ارشد بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: برای ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شهر چورزق 4 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.


وی، بهره‌برداری از پایگاه شماره 2 شهری آب‌بر با اعتباری بالغ بر 450 میلیون تومان و راه‌اندازی دستگاه غربال‌گری اتولایزپروسور دوپیته آزمایشگاه مرکزی شهرستان طارم با اعتبار 250 میلیون تومان را از دیگر برنامه‌های شبکه بهداشت و درمان طارم در ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد.


این مسئول یادآور شد: یکی از شاخص‌های مهم برای سنجش میزان توسعه‌یافتگی و رفاه مردم، بررسی وضعیت بهداشت، درمان و سلامت مردم است.


بهرامی با بیان اینکه تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از صفر تا صد موارد در علوم‌پزشکی وارداتی بود، ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی، امروز ایران یك مركز مهم گردشگری و سلامت در منطقه به شمار می‌رود.


این مسئول تصریح کرد: افزایش طول عمر، توسعه بهداشت و کاهش مرگ و میر كودكان و مادران، کنترل و حذف بیماری‌های واگیر، بهینه‌سازی اورژانس بیمارستان‌ها، اجرای برنامه‌های بهبود تغذیه، توسعه خدمات بیمه‌ای، همه و همه از جمله دستاورد‌های چهل  ساله انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: